7GARDOON.COM

شبکه تجاری هفت گردون 7Gardoon Commercial Network
--عبارات مرتبط
    آسانترین روش یادگیری کامپیوتر-

موارد یافت شده برای

آسانترین روش یادگیری کامپیوتر

تدریس خصوصی زبان انگلیسی به روش نوین اروپایی
آموزش زبان انگلیسی به روش نوین اروپایی: در این روش که بر اساس نظریه نوین یادگیری می باشد آموزش به صورت خطی نمیباشد. در آموزش خطی که در اکثر آموزشگاهای زبان در ایران رایج است شما ذهن را شرطی کرده و مجبور به یادگیری یک سری مطالب از پیش تعیین شده می نماید. اما در روش غیر خطی این با ا . . .

جمعه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

http://beautifulmind323.epage.ir
آموزش میوه آرایی
آموزش میوه آرایی با آسانترین و مطمئن ترین روش شما می توانید با یادگیری و اموزش هنر میوه آرایی یه سفرهای خود زیبایی دهید علاوه بر این برای تزیین و چیدن خنچه عقد، چیدن سفره هفت سین و انواع سفره آرایی این هنر میوه آرایی است که کار برد دارد هنر میوه آرایی یکی از جالب ترین و جذاب ترین هنرهاست. دامنه ک . . .

شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۱

آموزش ICDL
آموزش ICDL در 5 بخش و 54 فصل ارائه شده که در آن شما را با عناوین زیر آشنا می سازد: بخش اول : مفاهیم اولیه و بنیادین IT بخش دوم: توانای به کارگیری کامپیوتر و پرونده ها بخش سوم: آشنایی با پوشه ها و فایلها بخش چهارم: آشنایی با اینترنت بخش پنجم: آشنایی با نرم افزار مشاهده وب این مجموعه جهت یادگیری مطالب پایه کار با کامییوتر و اینترنت می باشد این مجموعه را به آنهایی که در اول راه یادگیری کامپیوتر و مخصوصا یادگیری مطالب مربوط به ICDL می باشند، توصیه می کنیم. قیمت: 2650 تومان تعداد: 1 CD (سی دی)

دوشنبه، ۳۰ آذر ۱۳۸۸

www.cdkhoone.com - سی دی خونه دات کام
آموزش کامپیوتر و اینترنت در محل شما
آموزش کامپیوتر و اینترنت برای هر سنی از مبتدی تا پیشرفته در محل شما در اصفهان یادگیری نحوه جستجو در اینترنت بوسیله سایت های Google و Yahoo و ... نحوه چت کردن تحقیق و پیدا کردن مقاله و . . توسط آقای مهندس حیدری فوق لیسانس کامپیوتر با قیمت مناسب شماره تماس 09133112832

دوشنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۸۹

چراغ گردان پلیسی
قابل توجه دوستداران هیجان! چراغ گردون پلیسی وسیله بسیار جالب و مهیج است .این وسیله از طریق کابل usb به کامپیوتر شما نصب شده و در هنگام کار با کامپیوتر فضایی جالب و هیجان انگیز را در اطاف شما ایجاد میکند.همچنین برای تزئین محیط و یا حیجان حین کار بسیار جذاب می باشد. هیجان انگیز کردن فضای یادگیری کمک شایانی برای یادگیری کودکانی که در حال آموزش رایانه هستند می کند و این وسیله می تواند از این جهت نیز بسیار مفید واقع شود. رنگ: 2 رنگ قرمز و آبی

يكشنبه، ۳ مرداد ۱۳۸۹

02122045303
قوي ترين و آسان ترين روش آموزش زبان
تعداد سی دی :;پنج ( 4 آموزش زبان و 1 تقویت حافظه;) به صورت اوریجینال/;سیلور توضیحات : مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09177001293
آموزش ICDL
تعداد: 1سی دی قیمت:3900 تومانپ آموزش ICDL در 5 بخش و 54 فصل ارائه شده که در آن شما را با عناوین زیر آشنا می سازد: بخش اول : مفاهیم اولیه و بنیادین IT بخش دوم: توانای به کارگیری کامپیوتر و پرونده ها بخش سوم: آشنایی با پوشه ها و فایلها بخش چهارم: آشنایی با اینترنت بخش پنجم: آشنایی با نرم . . .

سه شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

WWW.CDVDCENTER.COM
انجام پروژه های مکانیک ، برنامه نويسی فرترن ، متلب و مکانيک cfd
انجام پروژه های دانشجویی مهندسی انجام پروژه های مکانیک سیالات انجام پروزه های هوا فضا با استفاده از زبان برنامه نویسی Fortran و Matlab انجام پروژه های درس CFD با استفاده از کدنویسی انواع کدهای سیالات و انتقال حرارت-پروژه-cfd-محاسبات عددی-تولید شبکه-fortran-matlab-سیالات-روش حذفی گاوس-حذفی گاوس-لاپلاس-موج-simple-simplec-روش حذفی گاوس-پایان نامه-دانشجویان کامپیوتر-روش حذفی-حذفی گاوس-متلب-فرترن-روش حذفی گاوس-پایان نامه-روش حذفی-حذفی گاوس-روش حذفی-روش حذفی گاوس-حذفی گاوس-حذفی گاوس-پایان نامه-دانشجویان کامپیوتر-laplas-wave-heat-simplc

جمعه، ۲۰ تير ۱۳۹۳

09361441170
تعمیرکامپیوتردرمنزل09122124416
کامپیوتر شما خراب شده ؟ سرعت کامپیوتر کم شده؟ کامپیوترتان ویروسی شده؟ وقت بردن کامپیوتر به تعمیرگاه را ندارید؟ در کامپیوترتان اطلاعات خصوصی و مهمی دارید ؟ نگران نباشید با مهندس بهزاد تماس بگیرید! 4416 212 0912-کامپیوتر کارکرده-آموزش کامپیوتر-مهندسی کامپیوتر-رشته کامپیوتر-قطعات کامپیوتر-مبدل کامپیوتر-مهندس برق

يكشنبه، ۱ تير ۱۳۹۳

تهران و شهر ری تمام مناطق 09122124416
بورد آموزش میکروکنترلر AVR
ک آزمایشگاه کامل به همراه تمام تجهیزات لازم جهت یادگیری و کار با میکروکنترلرهای خانواده AVR دانش آموزان ، هنرجویان فنی و حرفه ای و دانشجویان می توانند برای یادگیری میکروکنترلرهای سری AVR از این بورد آموزشی استفاده کرده و با انجام آزمایش های متنوع و کاربردی که در این بورد تعبیه . . .

پنجشنبه، ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۰

66580922
بورد آموزش میکروکنترلر AVR
ک آزمایشگاه کامل به همراه تمام تجهیزات لازم جهت یادگیری و کار با میکروکنترلرهای خانواده AVR دانش آموزان ، هنرجویان فنی و حرفه ای و دانشجویان می توانند برای یادگیری میکروکنترلرهای سری AVR از این بورد آموزشی استفاده کرده و با انجام آزمایش های متنوع و کاربردی که در این بورد تعبیه . . .

پنجشنبه، ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۰

66580922
آموزش و تدریس ریاضی-کامپیوتر اهواز
تدریس خصوصی و تقویتی ریاضی –کامپیوتر دراهواز 10 سال سابقه تدریس در آموزشگاههای کشور روشهای ابتکاری و آسان اموزش درس وتست دبیرستان - کنکور - دانشگاه - جزوه و روشهای فنی و کاربردی بر اساس تقویت حافظه جلسه اول رایگان - تضمینی با ایجاد انگیزه در شما یادگیری ریاضی فن بیان و تجربه می خواهد 09166077035 - 09363167035 [email protected]

جمعه، ۱۳ آذر ۱۳۸۸

09166077035
آموزش ICDL
ارسال به تمام نقاط ایران آموزش ICDL در 5 بخش و 54 فصل ارائه شده که در آن شما را با عناوین زیر آشنا می سازد: بخش اول : مفاهیم اولیه و بنیادین IT بخش دوم: توانای به کارگیری کامپیوتر و پرونده ها بخش سوم: آشنایی با پوشه ها و فایلها بخش چهارم: آشنایی با اینترنت بخش پنجم: آشنایی با نرم افز . . .

پنجشنبه، ۸ تير ۱۳۹۱

برترين شرکتهاي عرضه کننده قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی
برترين شرکتهاي عرضه کننده قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی www.tejaratit.com -lcd lg-رم ريدر-فروش مودم-لوازم جانبی-رشته کامپیوتر-وارد کننده-دیپلم کامپیوتر-کامپیوتر کارکرده-قطعات کامپیوترروش قطعات-مبدل کامپیوتر-کامپیوتر دست-آموزش کامپیوتر

جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۲

www.tejaratit.com
تدریس زبان انگلیسی ایلتس تافل مکالمه با بهترین کیفیت ویژه شهرستان ها
. . . واب و ...) 2.آموزش شیوه های روز دنیا در یادگیری زبان و ترکیب نقاط مثبت این شیوه ها برای رسیدن به بهترین شیوه ممکن 3.آموزش روش های علمی نوین و کاملا متفاوت با شیوه های سنتی برای یادگیری گرامر، حفظ لغات، حفظ اصطلاحات 4.تقویت هر چهار مهارت زبان speaking, reading, writing, listening به صورت مجزا با آسانترین روش ها 5.ارائه برنامه و پلن مطالعه برای زبان آموزان به صورت اختصاصی برای هر فرد با توجه به زمان آزاد ونقاط ضعف زبان آموز 6.ارتباط مستمر با زبان آموزان به منظور پیگیری روند پیشرفت 7.برگزاری آزمون های دوره ای برای آماده سازی ایلتس و تافل 8.برتری کیفی نسبت به آموزشگاه ها . . .

دوشنبه، ۳۰ تير ۱۳۹۳

www.behrouzassadbeigi.vastblog.com 021-77832281
آموزش زبان انگليسي B15
آموزش زبان انگلیسی به روش جعبه لایتنر رقیب تمام نمونه های آمریكایی و انگلیسی تجربه ای متفاوت بر اساس اصول مسلم روانشناسی یادگیری در هر سنی كه باشید انگلیسی شما در هر سطحی كه باشد اگر واقعا می خواهید از كتاب ها،روزنامه ها وسایر منابع انگلیسی استفاده كنید B15تنها راه نیست ،آسان ترین و سریع ترین راه است نرم افزار یادگیری و آموزش زبان انگلیسی، مدرن ترین جعبه لایتنری كه تا كنون تجربه كرده ايد،...

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09125334341
آموزش ساخت بازی کامپیوتری برای کودکان
قیمت : 4500 تومان آموزش ساختن بازی ویژه کودکان (مخصوص کودک و نوجوان) آموزش 2 برنامه جهت ساخت بازی شامل سرفصل های : امکان وارد کردن عکس خود در بازی امکان استفاده از موسیقی دلخواه در بازی قابل اجرا بر روی تمام کامپیوتر ها آموزش به زبان بسیار ساده پرورش دهنده خلاقیت فکری کودکان . . .

يكشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۸۹

آموزش سریع مکالمه انگلیسی در 90 روز
مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی ۳۰ دقیقه گوش سپردن به هر درس ! روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی . برگرفته شده از جدیدترین متد آموزش روز دنیا . تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری . تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف . دوره تقو . . .

پنجشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۸۹

تعمیر کامپیوتر - ارتقا کامپیوتر
تعمیر و ارتقا قطعات کامپیوتر های دست دوم ارتقا کامپیوتر و تعویض قطعات آن تعمیر مانیتور های ال سی دی و مانیتور های معمولی کامپیوتر ارتقا رم کامپیوتر و تعویض رم – ارتقا کامپیوتر در صورت تعمیر هارددیسک کامپیوتر و تعویض هارد خراب کامپیوتر با هارد نو و سالم – ارتقا کامپیوتر با . . .

سه شنبه، ۱۰ تير ۱۳۹۳

خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - خیابان وحید نظری پلاک 61 - واحد A11 66956051
یادگیری زبان انگلیسی بصورت کاملاً موثر
اگر بدنبال آموزش زبان انگلیسی هستید؟ اگر میخواهید براحتی انگلیسی مکالمه کنید؟ اگر بدنبال یادگیری سریع زبان انگلیسی هستید؟ اگر بدنبال آموزش جامعی در رابطه با زبان انگلیسی هستید؟ اگر بدنبالی محصولی با قیمت مناسب و بازدهی عالی هستید؟ اگر میخواهید در کمترین مدت بیشترین کلم . . .

يكشنبه، ۴ فروردين ۱۳۹۲

مرکز آموزش از راه دور ایرانیان
با مجوز رسمی از آموزش و پرورش راهنمایی، کاردانش، دبیرستان، پیش دانشگاهی با هر سنی به صورت نیمه حضوری یا بدون حضور در کلاس ثبت نام کنید با کوتاهترین، آسانترین و ارزانترین شیوه ممکن با استفاده از وب سایت آموزشی این مرکز دیپلم بگیرید

يكشنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۸۹

خیابان فرجام - میدان صدم نارمک - نبش خیابان 32 شرقی 77186680
وبسایت مرجع تخصصی مهارت‌های مطالعه و یادگیری
مهارت‌های مطالعه و تکنیک‌های یادگیری در رشد و بالندگی دانش‌آموزان و دانشجویان، نقشی اساسی دارد. از اینرو درStudypro با فراهم ساختن فضای نوین آموزشی بر این تلاش هستیم؛ ضمن شناخت بازدارنده‌ها و ارائه تکنیک‌های کاربردی برای بهره‌وری بیشتر، آسیب‌های متداول در مطالعه را به حدا . . .

يكشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

آموزش زبان در خواب بوسیله ضمیر ناخودآگاه ( نسخه اصلی )
معجزه آموزش زبان انگلیسی از مطمئن ترین فروشگاه اینترنتی ایران www.shop.iranforoush.com آموزش زبان در خواب بوسیله ضمیر ناخودآگاه ( نسخه اصلی ) در دنیای امروز همه چیز به یادگیری دو عامل زبان و کامپیوتر بستگی دارد. ما برای یادگیری زبان انگلیسی باید وقت زیادی را صرف کنیم که اکثر مواق . . .

يكشنبه، ۱۸ فروردين ۱۳۹۲

تبدیل یک کامپیوتر به پنج کامپیوتر با یک کیس
فروش ویژه قطعات جدید کامپیوتر تبدیل یک کامپیوتر به پنج کامپیوتر فقط با یک کیس قیمت اضافه کردن هر کامپیوتر 100 هزار تومان تحویل از یک هفته تا دو هفته فروش فوری در دفتر قابل توجه که این سیستم هر کامپیوتر جداگانه کار می کند و شبکه است

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09133484533
کامپیوتر تمام قسط
فروش کامپیوتر های اقساطی 6 الی 24 ماهه بدون پیش پرداخت شرکت آتی پرداز (حسابداری - کامپیوتر

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09329310631
خرید مجموعه آموزشی كودك شما مي تواند بخواند! (You
این ممکن است سوال درستی باشد که ... چرا والدین باید یادگیری فرزندشان را به تاخیر بیندازند وقتی بهترین زمان یادگیری زبان در خردسالی است ؟!! راه بسیار جذاب و تعاملی کمک به کودکتان برای کشف دنیای لغات... این ممکن است سوال درستی باشد که ... چرا والدین باید یادگیری فرزندشان را به تاخیر بیندازند وقتی بهترین زمان یادگیری زبان در خردسالی است ؟!! مغز یک کودک با سرعت شگفت انگیزی پرورش پیدا می کند... نزدیک به 90% در طول 5 سال اول زندگی! 6 DVD - قیمت : 7000 تومان توضیحات بیشتر و خرید محصول:

دوشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۸۹

http://yourstore.ir/p99
آموزش زبان انگلیسی با متـد کشور چیـن
متدجدید آموزشی با فوکس بر روی یادگیری دقیق و جزئی لغات همراه با گرامر کاربردی با یادگیری فوق العاده سریع و جذاب آموزش زبان انگلیسی پایه اول و دوم و سوم متوسطه با متد جدید -زبان انگلیسی-خصوصی زبان

يكشنبه، ۳ شهريور ۱۳۹۲

سه روش مختلف یادگیری به همراه 7 روش حذف گزینه به صورت ویدئویی ویژه کنکور/اصل
ارسال به تمام نقاط ایران سه روش مختلف یادگیری به همراه 7 روش حذف گزینه به صورت ویدئویی 1.آموزش کامل شیوه مهندسی معکوس درکنکورهای مقاطع مختلف 2- روش NLP در طراحي تست 3- مهارتهای حل صحیح تستهای کنکور با حد اقل معلومات 4- شیوه سریع تست زنی 5- تست زنی با کمترین معلومات 6- روشهای کشف س . . .

پنجشنبه، ۱ تير ۱۳۹۱

ارتقا کامپیوتر - PC
ارتقا رم ، ارتقا هارد ، ارتقا گرافیک و ... نصب ویندوز XP ، 7 ، 8 نصب نرم افزار ( آفیس ، فتوشاپ و ... ) ارتقا RAM ارتقا هارد کامپیوتر ارتقا مادربرد کامپیوتر ارتقا گرافیک کامپیوتر تعمیر و تعویض مانیتور کامپیوتر جهت ارتقا کامپیوتر و یا تعمیر آن با ما تماس بگیرید... ارتقا کامپیوتر خود را به ما بسپارید... با قیمتی مناسب 021-66956051 021-66956052 0936-0528053 www.lajvard.com

شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - خیابان وحید نظری پلاک 61 - واحد A11 66956051
تجهیزات و خدمات شبکه و سخت افزار کامپیوتر
تجهیزات و خدمات شبکه و سخت افزار کامپیوتر نمایندگی محصولات Dlink ,Linksys,adsl modem کهن کامپیوتر - مجتمع کامپیوتر پایتخت

يكشنبه، ۱ دي ۱۳۸۷

02188772865
آگهی های ویژه :
نماینده رسمی فروش پارکت kronotex کشور آلمان

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

سیستم ارسال Email طلوع

روغن و کرم شترمرغ تل می

فروش و تعمیرات بی سیم واکی تاکی ، کنوود و موتورولا

منبت cnc ، دستگاه منبت سی ان سی ، ماشین آلات سی ان سی

ارغوان کبیر بزرگترین تولیدکننده سقف های مرکب عرشه فولادی

طراح و سازنده انواع دستگاههاي تمام اتوماتيک و خرپاي تيرچه و تيرچه و خرپا

تولید لفاف های چند لایه اسپتیک

ابزار صنعتی رونیکس ، جیت و انسی

سازنده خط تولید دستگاه رابیتس ، رول فرمینگ ، رول برش ، پرس نما یا تک برگ

سقف های عرشه فولادی هدیش بتن شیراز

استخدام بازاریاب فروش نرم افزار

لیست دستگاههای وارداتی و ساخت داخل با قیمت

استخدام کارشناس فروش نرم افزار

ترکیب انواع رنگهای اتومبیل و ساختمان جزیره کیش

سیستم مدیریت بازاریاب ها

تنها سازنده ديگهاي گلاب گيري سنتي و صنعتي

مدیریت ارتباطات درون سازمانی

بالون معده ، بالون حلقه توسط فوق تخصصین گوارش

آموزش الکترونیک و شناخت بورد

آموزش تخصصی تعمیرات الکترونیک و بوردهای صنعتی

آموزش حرفه ای و تخصصی تعمیرات لپ تاپ در 3 کارگاه عملی

آموزش الکترونیک و شناخت بورد

آموزش تعمیر بوردهای مخابراتی

آموزش تعمیرات مادربرد MAINBOARD

برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Yahoo" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Google اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Google" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Yahoo اینجا کلیک کنید

Home  |  Advertise with Us  |  About Us  |   Rss

تبلیغ رایگان و ویژه - تبلیغات رایگان -درج آگهی رایگان ، ویژه و ستاره‌دار - آگهي رايگان - تبليغات رايگان اينترنتيتمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
هفت گردون مسئولیتی در قبال مطالب عنوان شده در آگهی ها ندارد