گروه کامپیوتر و IT >> CD

کلمات کلیدی جدید

تصاویر و محصولات مرتبط با آگهی

Table Slider
استوک
استوک
صنایع برودتی کلدیران فروش انواع تاپینگ
صنایع برودتی کلدیران فروش انواع تاپینگ
سانترال IP
محصول : سانترال IP
گوشیهای ایرانی GLX
محصول : گوشیهای ایرانی GLX
نصب انواع شبکه ,سانترال  ودوربینهای مداربسته
محصول : نصب انواع شبکه ,سانترال ودوربینهای مداربسته

پروفایل های فعال در گروه CD

کامپیوتر و IT >> CD

طراحی کابینت
جمعه، ۴ بهمن ۱۳۸۷
این نرم افزار به شما امکان میدهد کابینت را با انواع درب های پروفیل و ام دی اف در پلان به هر شکل طراحی کنید.به همراه آموزش از طرف کمپانی. پنجره ها ، درها ، كابينت ها و مبلمان (بيش از 12000 نمونه ) به راحتي قابل دسترسي هستند و با ...
آيا از تبليغات در روزنامه خسته شده ايد؟؟ تبليغات برند و محصول شما با كمترين مبلغ در نرم افزار رايگان انبارداري آرا با توجه به اينكه نرم افزار انبارداري آرا بصورت كاملا رايگان عرضه شده است تعداد كاربران قابل توجهي را به خود اختصاص داده است. بنابراين مي توانيد برند و كالاي خود ...
نرم افزار مدیریت آژانس
چهارشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
با سلام برنامه آژانس با امکانات زیر آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد: ثبت سرویس ها در سه بخش تاکسی سرویس ، وانت سرویس و پیک موتوری ثبت مشخصات راننده با تمامی جزئیات ثبت ماشین های آژانس با تمام جزئیات ثبت ضامن به همراه مشخصات برای هر راننده ثبت مشترکین به همراه شماره اشتراک منحصر ...
آموزش جامع تعميرات موبايل
چهارشنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۱
آموزش جامع تعميرات موبايل 2 VCD 4500 تومان آموزش تصویری با کیفیت عالی زبان فارسی قابل پخش در کلیه دستگاه های خانگی و کامپیوتر سفارش تلفنی: 09153054238 محتویات این مجموعه: آشنايي و چگونگي كار با صفحات Touch Screen آشنايي با Bluetooth,InfroRed آشنايي با قطعات مقاومت هاي SMD مقاومت هاي ثابت ...
CL1000 17\" 1 rail 1280*1024 1 port PS/2 CL5808 19\" 2 rail 1280*1024 1 port ...
Module Cisco GLC-LH-SMD ماژول سیسکو جی ال سی ال اچ
پنجشنبه، ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
مشخصات فنی ماژول شبکه سیسکو (Module Cisco GLC-LH-SMD) Description: Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, 10km, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector Device Type: Plug-in module Form Factor: SFP Date Rate: 1.25/1.0625Gbps Wavelength: 1310nm Power Budget: 10.5dB/SM or 8.5dB/MM Max Reach Distance: 10km Transmit Power: -9.5~-3dBm Receive Sensitivity: -20dBm Voltage: 3.3V Power ...
سي دي تست زني نصرت
يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷
كنكوريها بشتابيد/ قبولي100% دركنكور www.pardakhtshop.com ...
سامانه پیامک فیروزآباد
پنجشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۳
سامانه ارسال پیام کوتاه فیروزآباد-ارسال اس ام اس تبلیغاتی-پنل پیامک فیروزآباد از طریق نرم افزار ارسال sms تحت وب سامانه پیام کوتاه مروارید (morvaridsms.ir)-برای کسب اطلاعات بیشتر وارد وب سایت مروارید اس ام اس شوید. بانک مشاغل شیراز / بانک کد پستی شیراز /دکل bts شیراز خرید آنلاین سامانه از ...
ماموریت در استرالیا
يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷
ماموریت در استرالیا دوبله فارسی تعداد سی دی 2 ...
آموزش ماساژ سر به روش هندي Indian Head Massage یک مستند جدید در زمینه آموزش ماساژ. در این مستند می توانید بهترین روش ماساژ سر آن هم از طریق روش هندی را یاد بگیرید. این نوع شیوه ماساژ سر هندی بیش از هزار سال است كه در طب سنتی هند ...

پست های کاربران

آگهی های ویژه مرتبط

7

7

7

7

7

7

7

آگهی های غیر ویژه مرتبط

پنل کاربری

دوستان ما

آگهی های ویژه

پرداخت آنلاین

آگهی های بروز شده

آگهی های پیشنهادی

آخرین آگهی های ارسال شده