گروه کامپیوتر و IT >> CD

تصاویر و محصولات مرتبط با آگهی

Table Slider
فلاپی خام ایمیشن
فلاپی خام ایمیشن
سی دی پرینکو خام اصلی
سی دی پرینکو خام اصلی
سی دی خام پرینتیبل داپلیکو
محصول : سی دی خام پرینتیبل داپلیکو
لاستیک ضد سایش خام و پخت شده بصورت ورق
محصول : لاستیک ضد سایش خام و پخت شده بصورت ورق
ورق خام لاستیک کلندر شده با قیمت عالی
محصول : ورق خام لاستیک کلندر شده با قیمت عالی

پروفایل های فعال در گروه CD

کامپیوتر و IT >> CD

چرا ابتذال در سينماي ايران
يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷
شما ميتوانيد با ورود به اين سايت هر نوع سي دي انتخابي خود را در 72 ساعت در هر جاي جهان دريافت كنيد ...
دوربین مداربسته Bosch
دوشنبه، ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴
بی تردید امروزه مدیریت برتر و حفاظت دقیق در نیل به توسعه پایدار و پیشرفت به خصوص در بخش صنعت نقش محوری دارد و با سرمایه گذاری و بهادادن به این امور است که می توان مجموعه ایی پویا و فعال بنیان نهاد . مجموعه تاویار محافظ پارسه در سال ...
dvd و CD های آموزش چندرسانه ای نرم افزار های مختلف و برنامه نویسی آموزش های جامع و کامل محصولات Lynda و Total Training بیش از 12 ساعت آموزش ASP.NET 2 از مقدماتی تا پیشرفته(4DVD) بیش از 7 ساعت آموزش Visual Studio.net از مقدماتی تا پیشرفته(2DVD) بیش از 25 ساعت آموزش Macromedia® Flash® Professional 8 در ...
پخش عمده ی cdوdvdدر ایران
چهارشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۸۸
پخش كلي و جزئي CD و DVD خام در ايران مركز اصلي پخش عمده CD و DVD خام پخش كلي dvd پرينكو در ايران كاور ضد خش بهترين كيفيت قاب CD قاب DVD انواع سي دي و دي وي دي خام از جمله CD Datis CD Bulkpaq CD final Shrink CD final Pack DVD Princo CD Princo CD Datalife DVD Datalife DVD B&B DVD T ...
Module Cisco GLC-LH-SMD ماژول سیسکو جی ال سی ال اچ
پنجشنبه، ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
مشخصات فنی ماژول شبکه سیسکو (Module Cisco GLC-LH-SMD) Description: Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, 10km, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector Device Type: Plug-in module Form Factor: SFP Date Rate: 1.25/1.0625Gbps Wavelength: 1310nm Power Budget: 10.5dB/SM or 8.5dB/MM Max Reach Distance: 10km Transmit Power: -9.5~-3dBm Receive Sensitivity: -20dBm Voltage: 3.3V Power ...
فروش تجهیزات شبکه ASUS
شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
مجموعه نوین نگر تامین کننده انواع تجهیزات شبکه در زمینه فن آوری اطلاعات افتخار دارد یکی از با کیفیت ترین محصولات را با یک سال گارانتی تعویض با برند ASUS با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما همکاران و مشتریان عزیز قرار دهد. • از تجهیزات ارائه شده در این مجموعه ...
سامانه مبادلات بیست پل
سه شنبه، ۱۹ دي ۱۳۹۱
سامانه مبادلات بیست پل آغاز به فعالیت سامانه مبادلات 20 پل بخش اول : بازار عمده رهبر معظم انقلاب به مناسبت حلول سال 1391 خاطرنشان كردند كه بخش مهمي از جهاد اقتصادي توليد ملي است كه اگر ملت با عزم و آگاهي و برنامه ريزي درست مسئولين بتوانند مشكل توليد داخلي را ...
ویندوز سرور،7 و آفیس 2011
جمعه، ۲۹ بهمن ۱۳۸۹
فروش کليه نرم افزارهاي 2011 شرکت مايکروسافت از کشور کانادا توسط کارشناس مجاز به همراه کليه سريال نامبرهاي قانوني انواع ويندوزها آفيس نرم افزارهاي گرافيکي و ... Email: Toronto.cds@hotmail.com ...
طراحی سایت تحت وب (ASP.NET , SQL Server) انجام تحقیق های دانشجویی و ترجمه پنل اس ام اس انجام انواع ثبت نام های اینترنتی و غیره ...
نمایندگی فروش +adsl2شهریار
دوشنبه، ۲۳ شهريور ۱۳۹۴
+ADSL2 شهریار ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های گروه شرکت‌ سپهر انلاین محسوب می‌شود. شرکت با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان زبده، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه در طیف گسترده‌ای ...

آگهی های ویژه مرتبط

7

7

7

7

آگهی های غیر ویژه مرتبط

پنل کاربری

دوستان ما

آگهی های ویژه

پرداخت آنلاین

آگهی های بروز شده

آگهی های پیشنهادی

آخرین آگهی های رایگان