گروه کامپیوتر و IT >> خدمات شبکه

تصاویر و محصولات مرتبط با آگهی

Table Slider
چاه آب با مجوز رسمی
چاه آب با مجوز رسمی
مقرنس و رسمی و نقاشی رنگ روغن اسلیمی
مقرنس و رسمی و نقاشی رنگ روغن اسلیمی
نمایندگی آزمون های گاج در مرند
نمایندگی آزمون های گاج در مرند
امن آفرین زیگورات نمایندگی رسمی دوربین‎ Vivotek ‎د
محصول : امن آفرین زیگورات نمایندگی رسمی دوربین‎ Vivotek ‎د
دوربین های تحت شبکه ویوتک (Vivotek)
محصول : دوربین های تحت شبکه ویوتک (Vivotek)
نمایندگی فروش محصولات سامسونگ
محصول : نمایندگی فروش محصولات سامسونگ

مطالب مرتبط

پروفایل های فعال در گروه خدمات شبکه

کامپیوتر و IT >> خدمات شبکه

ایران بلدن iran belden
دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۸۷
شرکت ایران بلدن Iran Belden تخصصی ترین مرکز وارد کننده و ارائه کننده انواع کابل شبکه با مارک های FULL BRAND REX NEXANS BELDEN ...
فروش نانو استيشن و تجهيزات Ubiquiti
شنبه، ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
پاور استیشن 5 : Power Station 5 (ps5) پاور استیشن 2 : Power Station 2 (ps2) پاور بریج M5 : power Bridge M 5 (pbm5) ...
فروش آنتن وايرلس با فركانس هاي 2.4ghz & 5.8ghz فروش انواع آنتن با فركانس هاي • انواع آنتن سكتور (Sector 5/8 ghz) با زاويه ديد 120 درجه و خروجي 16db و 90 درجه با خروجي 17db • انواع آنتن امني (Omni Antenna) با فركانس 5.8ghz ...
فروش مودم تاینت Tainet Comet 1602
چهارشنبه، ۲ دي ۱۳۹۴
فروش مودم تاینت Tainet Comet 1602 مودمهای تاینت Tainet Comet 1602 مودمهای G.SHDSL .bis تاینت مدل : Tainet Comet 1602 مودم G.SHDSL تاینت با 4 پورت Ethernet .قابلیت انتقال دیتا روی پروتکل SHDSL در فاطله حدود 1 الی 6 کیلومتر پهنای باند 5.7 Mbps . مودم تاینت 1602 ساخت ...
Module Cisco GLC-LH-SMD ماژول سیسکو جی ال سی ال اچ
پنجشنبه، ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
مشخصات فنی ماژول شبکه سیسکو (Module Cisco GLC-LH-SMD) Description: Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, 10km, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector Device Type: Plug-in module Form Factor: SFP Date Rate: 1.25/1.0625Gbps Wavelength: 1310nm Power Budget: 10.5dB/SM or 8.5dB/MM Max Reach Distance: 10km Transmit Power: -9.5~-3dBm Receive Sensitivity: -20dBm Voltage: 3.3V Power ...
تجهیزات فیبر نوری
شنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری هر آنچه که برای راه اندازی شبکه فیبر نوری به آن نیاز دارید را از ما بخواهید! شرکت فاطر رسا نور در راستای تامین تجهیزات فیبر نوری، کلیه ی پروژه های مخابراتی، مسکونی، اداری و تجاری، صنعتی و ... در مقیاس های مختلف در سطح کشور را ...
فروشگاه اینترنتی مسترآی تی
شنبه، ۷ شهريور ۱۳۹۴
فروش اینترنتی تجهیزات شبکه و سیستم های نظارت تصویری-دوربین تحت شبکه-کابل شبکه-کت 5-کت 6-کت 7-پچ کورد-پچ پنل-کیستون-فیبرنوری-سینگل مود-مالتی مود-پیگ تیل-مفصل-رک-داکت-ترانک-سوئیچ-روتر-حافظه تحت شبکه-مودم-دوربین مداربسته-دوربین تحت شبکه-نرم افزار نظارت تصویری-NVR ...
امنیت اطلاعات ISMS
شنبه، ۲۴ مهر ۱۳۸۹
شرکت پیشگامان آسیا ارائه دهنده خدمات شبکه های محلی و گسترده و شبکه های ساختار یافته کامپیوتری طراحی و مشاوره و اجرای شبکه های محلی و گسترده Lan/Wan طراحی و مشاوره انواع شبکه های کابلی و فیبری و بی سیم و اجرای انواع کابل کشی های ساختار یافته اجرای سیستم ...
فروش دکل به صورت استثنائی
چهارشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۹
شرکت عرش ايستا با نام تجاري ايران دكل ، دکل يکي از بزرگترين توليدکنندگان دکل هاي مخابراتي در ايران مي باشد.اين شرکت با داشتن کارگاه صنعتي و با داشتن نيروي فني مجرب و متعهد مطابق با تکنولوژي و استانداردهاي بين المللي و روز در دنيا، آمادگي خود را جهت توليد، ...
نماینده انحصاری محصولات mikrotik در ایران محصولات میکروتیک را فقط از نماینده رسمی آن در ایران تهیه کنید . www.iran-mikrotik.com اکتیو شبکه رایان نماینده انحصاری محصولات mikrotik در ایران می باشد شما می توانید با اطمینان محصولات این کمپانی بزرگ را به راحتی از از این مجموعه تهیه فرمائید ...

آگهی های ویژه مرتبط

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

آگهی های غیر ویژه مرتبط

پنل کاربری

دوستان ما

آگهی های ویژه

پرداخت آنلاین

آگهی های بروز شده

آگهی های پیشنهادی

آخرین آگهی های ارسال شده