7GARDOON.COM

شبکه تجاری هفت گردون 7Gardoon Commercial Network
--عبارات مرتبط
    نقاط ضعف و قوت-

موارد یافت شده برای

نقاط ضعف و قوت

کلیدهای طلائی بازاریابی بیمه
به نام خدا خلاصه: هنر فروشندگي ‏هنر موفقيت در زندگي بیمه‌گذار حق دارد در خصوص بیمه‌نامه‌ای که می‌خرد اطلاعات کامل کسب نماید، حتی اگر این اطلاعات منجر به نخریدن بیمه‌نامه از جانب وی شود وظیفه بازاریاب این است که نقاط ضعف و قوت، مزایا، محدودیت‌ها و استثنائات بیمه نامه را بطور کامل برای بیمه گذار تشریح نماید. کلمات کلیدی: بازاریابی و فروش سعی کنید بیمه‌نامه‌ای متناسب با نوع فعالیت، ریسک تهدیدکننده اموال و دارائی‌ها، متناسب با بودجه بیمه‌گذار و با بهترین نرخ و شرایط برای وی تهیه . . .

سه شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۳

77512236
گروه مشاوران مديريت سامان
. . . ئوريهاي مديرت و رفتار سازماني و منابع انساني 4 -      مشاوره پايان نامه هاي حوزه مديريت 5 -      مشاوره تحصيلي و منابع آزمون كارشناسي ارشد كليه گرايشات مديريت 6 -     تحقيقات پيرامون مديريت منابع انساني - بازاريابي – فروش – تجارت الكترونيك – مديريت استراتژيك – تجزيه و تحليل نقاط ضعف و قوت سازمان (SWOT) - عارضه يابي در سازمان - تحليل وضعيت رقبا و بازار 7 -      تهيه مقالات و تحقيقات دانشجويي بر اساس آخرين متدهاي پژوهش و تحقيقات 8 -      مشاوره مديريت به كليه سازمانها و موسسات با بهره گيري از مجرب ترين كارشناسان ارشد مديريت از دانشگاه تهران - علامه طبا . . .

يكشنبه، ۵ تير ۱۳۹۰

09122156526
گروه مشاوران مديريت سامان
. . . وزش اصول و تئوريهاي مديرت و رفتار سازماني و منابع انساني 4 - مشاوره پايان نامه هاي حوزه مديريت 5 - مشاوره تحصيلي و منابع آزمون كارشناسي ارشد كليه گرايشات مديريت 6 - تحقيقات پيرامون مديريت منابع انساني - بازاريابي – فروش – تجارت الكترونيك – مديريت استراتژيك – تجزيه و تحليل نقاط ضعف و قوت سازمان (SWOT) - عارضه يابي در سازمان - تحليل وضعيت رقبا و بازار 7 - تهيه مقالات و تحقيقات دانشجويي بر اساس آخرين متدهاي پژوهش و تحقيقات 8 - مشاوره مديريت به كليه سازمانها و موسسات با بهره گيري از مجرب ترين كارشناسان ارشد مديريت از دانشگاه تهران - علامه طباطبايي - ت . . .

جمعه، ۲۰ دي ۱۳۸۷

09122156526
پروژه های مدیریت منابع انسانی
. . . خصیت نیروی انسانی از طریق ایجاد ارتباطات انسانی رئوس پروژه های تحقیقاتی: - ایجاد بانک اطلاعات منابع انسانی (کاتولوگهای انسانی) - شناسایی فشارآورهای شغلی در محیط کار و روشهای موثر کاهش آن - بررسی میزان رضایت مندی شغلی در پرسنل و مدیران - نظرسنجی از مدیران و پرسنل نسبت به نقاط ضعف و قوت سازمان - جانمایی شغلی در سازمان (قرار دادن افراد در مناسب ترین پست سازمانی) - ارزیــابی عمـلکرد پرسنل - جذب و استخدام نیرو به روش علمی - سنجش میزان بهداشت روانی کارکنان سازمان - نیازسنجی آموزشی در پرسنل www.HRM.ir

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09121383928
دریافت پورسانت حداقل پانصد هزار تومان
. . . د منوي نهايي چه بايد باشد تا مشتريان بيشتري را جذب نمايد ، امكانات سخت افزاري و نرم افزاري تهيه مواد اوليه ، آماده سازي ، طبخ غذاها يا تهيه نوشيدني ها و دريافت و تحويل سفارش چه بايد باشند ؟ تا علاوه بر حفظ كيفيت ، باعث افزايش ميزان مشتريان و رضايتمندي آنها شود ، بتوان با بررسي نقاط ضعف و قوت رقباي پيرامون ، بهترين راهكارهاي تبليغاتي را براي جذب مشتريان و نيز حفظ آنها بكار گرفت . 2_ دكوراسيون داخلي : امروزه ثابت شده است كه 83 % مردم با مشاهده نماي زيباي يك رستوران يا كافي شاپ جذب آن مي مي شوند . تهيه ابزارهاي طبخ يا آماده سازي به ميزان فضاي در دسترس و ن . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

OFFICE 2010(افیس 2010)
. . . یندوز XP با سرویس پک 3، ویندوز ویستا و ویندوز 7 قابل نصب و اجرا می باشد. نسخه آزمایشی به چه معناست؟ نسخه آزمایی در واقع یکی از نزدیک ترین نسخه ها به نسخه ی نهایی محصول می باشد که در برگیرنده ی ویژگی های کلی نرم افزار است. این نگارش تقدیم علاقه مندان می گردد تا با بررسی این نسخه نقاط ضعف و قوت آن را اعلام کنند تا در ارائه نسخه نهایی بر روی نرم افزار اعمال گردد. از ویژگی های اصلی این نسخه از راهکار اداری مایکروسافت می توان به ارتقاي كيفيت رابط كاربری و افزودن جلوه های بصري گرافيكی نام برد. همچنین دیگر خبری از آشفتگی و سر در گمی که هنگام کار با آفیس 2007 . . .

چهارشنبه، ۷ بهمن ۱۳۸۸

داوطلبين كنكور 90 ، كنكور را به منزل ببريد و خود را در شرايط كنكور بسنجيد و پيشر
. . . 2 سي دي مي‌باشد 1- شبيه ساز كنكورهاي سراسري سالهاي 1386 ، 1387 ،1388 و 1389 رشته‌هاي علوم تجربي و رياضي فيزيك 2- شبيه ساز كنكورهاي دانشگاه آزاد سالهاي 1386 ، 1387 و 1388 رشته‌هاي علوم تجربي و رياضي فيزيك با اين مجموعه شما مي‌توانيد به راحتي و بدون اتلاف وقت خود را در شرايط كنكور سنجيده و به نقاط ضعف و قوت خود قبل از كنكور 90 آگاه شويد.

سه شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۸۹

44048479
البسه بیمارستانی توس درمان طب
. . . یکبار مصرف بیمارستانی ، نگهداری اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت ، تعهد به برآورد کردن الزامات قانونی ، جلب رضایت مشتریان و همچنین بهبود مستمر در سازمان می باشد. برای دستیابی به خط مشی فوق ، اهداف ذیل در برنامه کار شرکت قرار گرفته است : تعیین استراتژی مناسب : برای سازمان بر اساس نقاط ضعف و قوت موجود در سازمان و فرصت ها و تهدیدات برون سازمانی آموزش موثر پرسنل شرکت بمنظور ارتقاء سطح کیفیت محصولات :: ما اعتقاد داریم در سایه آموزش های منظم و مؤثر ، ضمن کاسته شدن ضایعات با توجه به گسترده شدن افق دید پرسنل ، کیفیت محصولات تولیدی نیز افزایش خواهد یافت . برقرا . . .

پنجشنبه، ۲۳ دي ۱۳۸۹

05115421792
جزوات کاردانی به کارشناسی مامایی 93-92
جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت هاي موسسه مراجعه نمایید. آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

سه شنبه، ۳ تير ۱۳۹۳

01313238002
جزوات کارداني به کارشناسي مامايي93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی مامایی15% تخفیف ویژه بهمن ماه جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

يكشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۳

01313238002
جزوات کارداني به کارشناسي راديولوژي93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی راديولوژي 15 % تخفیف ویژه بهمن ماه جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

سه شنبه، ۳ تير ۱۳۹۳

01313238002
جزوات کارداني به کارشناسي علوم آزمايشگاهي93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی علوم آزمايشگاهي15% تخفیف ویژه بهمن ماه جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

يكشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۳

01313238002
جزوات کارداني به کارشناسي بهداشت عمومي93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی بهداشت عمومي جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

يكشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۳

01313238002
جزوات کارداني به کارشناسي پروتزدندان93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی پروتزدندان 93 جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

يكشنبه، ۱۵ تير ۱۳۹۳

01313238002
جزوات کارداني به کارشناسي اتاق عمل93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی اتاق عمل93 جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت هاي زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

دوشنبه، ۹ تير ۱۳۹۳

01313238002
آزمون ( کنکور ) های علمی - تشریحی پرسش
. . . رداشتن بار اجرایی برگزاری آزمون ( کنکور ) های داخلی از دوش مدارس ، طرح پرسش جهت برگزاری دو نوع آزمون ( کنکور ) تشریحی برنامه ریزی شده است: • الف :آزمون ( کنکور ) های تشریحی - هفتگی پرسش • هدف این آزمون ( کنکور ) های تشریحی - هفتگی پرسش ، ارزشیابی مستمر آموخته های دانش آموزان و تعیین نقاط ضعف و قوت سیستم آموزشی و ارائه راهکار جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت سیستم می باشد. • ب : آزمون ( کنکور ) های تشریحی - تجمعی پرسش • هدف این دسته از آزمون ( کنکور ) های تشریحی - تجمعی پرسش ، این است که با شبیه سازی همه جانبه آزمون ( کنکور ) های تشریحی هماهنگ و نهایی از یک طرف دا . . .

شنبه، ۹ دي ۱۳۹۱

88994493
آموزشگاه موسیقی -آموزشگاه موسیقی زریاب
. . . ارای توان کافی برای انتقال مفاهیم موسیقی به هنرجویان نیز باشند. در همین راستا آموزشگاه زریاب برای بالا بردن توان هنرجویان در اجرای موسیقی اقدام به تشکیل کلاسهای گروه نوازی و برگزاری کنسرت های مستمر نموده است. این کنسرت ها علاوه بر ایجاد اشتیاق ، باعث می شود که هنرجویان با نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوند و پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذارند. آموزشگاه زریاب با اتکا به ارتباط خود با گروههای معتبری چون ارکستر ملی و ارکستر صدا و سیما و ..... در نظر دارد تا با کشف استعدادهای درخشان از میان هنرجویان خود با معرفی آنان به گروههای مذکور سهمی در اعتلا . . .

دوشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۱

02126201053
نرم افزار ماهان ، مدیریت دایره حقوقی ویژه بانکها و موسسات مالی
. . . بستم های موجود مانند تعریف شعبات • امکان تعیین دسترسی به ریزترین عملیات در هر سیستم، برای هر تعداد از کاربران 10- سیستم داشبورد مدیریتی و گزارشات عملیاتی مزایا : • کمک به مدبران جهت تصمیم گیری در شرایط خاص • کمک به کنترل ونظارت بر عملکرد پرسنل و واحد های سازمان • شناسایی نقاط ضعف و قوت سازمان • نظارت سریع، دقیق و روشن بر اهداف و فرایند های کاری سازمان، گروه مشتریان، نوع پیگیری، نتیجه پیگیری امکانات : الف) داشبورد مدیریت در یک بازه زمانی خاص شامل • نمودار آخرین وضعیت پرونده ها • نمودار تبدیل متعهدین به حکم قطعی • نمودار روند پیگیری پروند . . .

شنبه، ۳۰ دي ۱۳۹۱

88579119
سیستم داشبورد هوشمند مدیریتی ماهان (Dashboard Management System
. . . آینده شركتشان دفاع كنند مزایای استفاده از داشبورد ماهان • ارزیابی مداوم فعالیت هاجهت رسیدن به اهداف • پیگیری هوشمند و اتومات فرآیندهای کاری پرسنل • دسترسی سریع به اطلاعات از منابع گوناگون • نمایش وضعیت کل سازمان در یک نگاه • کمک به مدیران جهت تصمیم گیری • شناسایی نقاط ضعف و قوت فرآیندهای کاری تعیین شده • شناسایی موانع و مشکلات قبل از رسیدن به بحران • تعريف شاخص هاي كليدي عملکرد سازمان KPI) Key Performance Indicators) داشبورد ماهان به سادگی قابل پياده سازی روی هر گونه نرم افزار و بانک اطلاعاتی مانند: Excel , Access, SQL Server, Oracle, MySQL و حتی سخت افزارهای plc . . .

شنبه، ۳۰ دي ۱۳۹۱

88579119
استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001
. . . چک تحت اعتبار CAI و عضو IAF و ILAC با امکان ثبت و ردیابی در سایت LLC ثبت و صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع و خدمات ثبت و صدور گواهینامه سایر سیستم ها شامل مدیریت محیط زیست ISO 14001 ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001 امنیت اطلاعات ISO 27001 سیستم های یکپارچه مدیریت IMS مد . . .

سه شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

88484625
نرم افزار مدیریت استراتژی (اهداف و برنامه ها)
. . . مان 2. کمک به هماهنگی تیم های مدیریتی و داشتن دیدی مشترك و بي نظیر براي تجارت 3. ت قسیم اهداف اصلی به اهداف کوچکتر 4. ش ناسایی شكاف بین برنامھ ریزي و اجرا 5. تعریف ارتباطات و تاثیرات اهداف با یکدیگر 6. کنترل ، نظارت و اندازه گیری فرآیندهای کاری مرتبط با اهداف 7. شناسایی نقاط ضعف و قوت فرآیندهای کاری تعیین شده 8. مشخص نمودن تصویری واضح از فعالیت ها و وظایف هر بخش از سازمان 9. حفظ سوابق تغييرات برنامه‌ريزي امکانات: 1. تعریف اهداف و برنامه های مجموعه 2. تعریف معیار و زمان پیش بینی شده ی تحقق اهداف 3. تعریف فعالیتهای مربوط به هر هدف 4. . . .

شنبه، ۳۰ دي ۱۳۹۱

02188366853
امکانات نرم افزار اختصاصی ویژه آژانس های مسافرتی و جهانگردی
. . . و لیدرها * امکان قراردادن و محاسبه کمیسیون تشویقی به آژانس های همکار و فعال * کمک به تصمیم گیری درباره عقد قرارداد تورهاي داخلي و خارجي و وضعیت قراردادهای منعقد شده سیستم رضایت سنجی و مدیریت انتقادات و پیشنهادات مشتریان * بهبود خدمات رسانی به مشتریان * شناسایی نقاط ضعف و قوت سازمان * افزایش وفاداری مشتری * کمک به جذب مشتری * کمک به افزایش اعتماد مشتری * مدیرت انتقادات و پیشنهادات کلیه مشتریان اعم از : (مشترکین – آژانس های همکار(قراردادی و غیر قراردای ) وپرسنل مشتریان به صورت یکپارچه * مدیرت پاسخ به انتقادات – شکایات و پیشن . . .

شنبه، ۳۰ دي ۱۳۹۱

02188366853
گواهينامهISO9001-اخذISO9001-صدورISO9001-مشاورهISO9001-دريافتISO9001
. . . امه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 چرا ISO9001؟درادامه مابه برخي ازدستاوردهاي سيستم مديريت كيفيت اشاره كرده ايم: -تضمین کیفیت و حفظ سطح آن -ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها -نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان -بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان -پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری -اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ودهها مزيت ديگر ... ارائه خدمات ثبت و صدور گواهینامه سایر سیستم ها : - مدیریت محیط زیست ISO14001 - ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS18001 -امنیت اطلاعات ISO27001 - سیستم های . . .

دوشنبه، ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۳

88249520
قوي ترين نرم افزار آموزش و يادگيري زبان rosetta stone4
. . . د نمی توانند در کلاسهای یادگیری زبان خارجه شرکت کنند. به همین منظور این دسته از افراد برای اینکه از سایر افراد جامعه عقب نمانند از نرم افزارهای کمک آموزشی بهره میگیرند. تا به حال نرم افزار های مختلف یادگیری زبان خارجه به خصوص زبان انگلیسی ساخته شده است که هر کدام از آنها دارای نقاط ضعف و قوت بسیار زیادی هستند اما در این میان یکی از نرم افزارهایی که در این عرصه از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای آموزش زبان در میان کاربران برخوردار است نرم افزار RosettaStone میباشد. این نرم افزار به عنوان نرم افزار شماره یک آموزشی در جهان، توسط مردم 150 کشور دنیا با م . . .

دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۲

09332979267
صدور گواهینامه GOST-R روسیه جهت صادرات
. . . ریت کیفیت ISO9001:2008 شرکت مهندسی مشاور شایگان ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش کامل سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ارائه فرآیندها ، روش های اجرایی ، دستورالعمل ها و فرمهای مربوط به سیستم مدیریت-آموزش-کنترل مستندات -ارزیابی تأمین کنندگان-خرید-برنامه ریزی -تولید-کنت . . .

سه شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

88015079
تدریس خصوصی ریاضی دوره راهنمایی و دبیرستان
تدریس خصوصی ریاضی دوره راهنمایی و دبیرستان با متد جدید آموزشی آموزش اصولی و کاربردی با تضمین قبولی با نمره عالی در امتحانات پایان ترم کشف نقاط ضعف و قوت دانش آموز با بیش از 10 سال سابقه تدریس خصوصی ریاضی

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲

66379844
فیلم آموزشی پیاده سازی ترکیب الگوریتم ژنتیک و PSO در متلب
الگوریتم های مختلف بهینه سازی (اعم از هوشمند و یا غیر هوشمند)، هر کدام دارای قابلیت ها و ویژگی های خاصی هستند. قطعا هر الگوریتمی دارای نقاط ضعف و قوت فراوانی است. البته این موارد در مواجهه با مسائل مختلف، می تواند شدت و ضعف داشته باشد. ایده الگوریتم های ترکیبی (هیبرید) و یا Hybrid Algorithms، با توجه به تفاوت های عملکردی و ساختاری الگوریتم های بهینه سازی مختلف شکل گرفته است و هدف از آن ایجاد الگوریتم های ترکیبی است که ب . . .

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲

88312277
خدمات مشاوره استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
شرکت مهندسی مشاور شایگان ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش کامل سیستمهای مدیریت کیفیت نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ارائه فرآیندها ، روش های اجرایی ، دستورالعمل ها و فرمهای مربوط به سیستم مدیریت آموزش کنترل مستندات ارزیابی تأمین کنندگان خرید برنامه ریزی تولید . . .

جمعه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۳

خدمات مشاوره استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
شرکت مهندسی مشاور شایگان ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش کامل سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ارائه فرآیندها ، روش های اجرایی ، دستورالعمل ها و فرمهای مربوط به : سیستم مدیریت آموزش کنترل مستندات ارزیابی تأمین کنندگان خرید برنامه ریزی تولی . . .

شنبه، ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳

88355806
خدمات صدور گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
. . . المللی صدور گواهی IQS انگلستان تحت اعتبار مؤسسه اروپایی ASCB- ثبت و صدور گواهینامه - یستم مدیریت کیفیت - ISO9001نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان - بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان - تضمین کیفیت و حفظ سطح آن - ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها - پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری- اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع - خدمات ثبت و صدور گواهینامه سایر سیستم ها شامل مدیریت محیط زیست - ISO14001 ایمنی و بهداشت شغلی- OHSAS18001 امنیت اطلاعات- ISO27001 سیستم های یکپارچه مدیریت IMS -مدیر . . .

شنبه، ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳

88355806
تدریس خصوصی ریاضی دوره راهنمایی و دبیرستان
تدریس خصوصی ریاضی دوره راهنمایی و دبیرستان با متد جدید آموزشی آموزش اصولی و کاربردی با تضمین قبولی با نمره عالی در امتحانات پایان ترم کشف نقاط ضعف و قوت دانش آموز با بیش از 10 سال سابقه تدریس خصوصی ریاضی

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲

میدان پونک ، خ همیلا ، خ پارک ، خ استاد نظر شرقی ، مجتمع گلها ، واحد 12 66379844
ارباب حلقه ها 2
. . . خشونت . ويژگي هاي بازي The Lord of the Rings: The Battle for Middle - earth II: قابليت هاي متعدد براي ايجاد تغييرات, دادن دستور و در دست گرفتن كنترل . قابليت ساخت قهرمان مورد علاقه ي خود و همچنين قلعه و قلمرو . كنترل مبارزات با تمامي دشمنان جديد . قابليت گسترش زمين مبارزه و ميدان نبرد تا سطح دريا . نقاط قدرت و ضعف بازي The Lord of the Rings: The Battle for Middle - earth II: نقاط قوت : بازي استراتژيك سريع, القا حس واقعي نبرد, گرافيك وصداي بسيار زيبا. نقاط ضعف : كم جذاب بودن بازي انفرادي در مقايسه با گروهي . سيستم مورد نياز براي اجراي بازي The Lord of the Rings: The Battle for Middle - earth II: Windows XP Processor: 1.6 GHZ RAM: 256MB . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

05842229332
آموزش خط تحریری و خوشنویسی با خودکار توسط حامد مشفق آرانی
. . . هم از شيريني اين هنر زيبا بهره‌ مند شويد… ارادتمندشما حامد مشفق آرانی برای دیدن آثار خوشنویسی شده با خودکار میتوانید به سایت مشفق دات نت مراجعه فرمایید. همه آثار با خودکار نوشته شده اند. moshfegh.net در ضمن آموزش خصوصی در تهران و آموزش مجازی بوسیله تلفن و اینترنت برای همه نقاط ایران امکان پذیر است.-آموزش رایگان

سه شنبه، ۳ دي ۱۳۹۲

گروه مشاوران مديريت سامان
. . . ئوريهاي مديرت و رفتار سازماني و منابع انساني 4 -      مشاوره پايان نامه هاي حوزه مديريت 5 -      مشاوره تحصيلي و منابع آزمون كارشناسي ارشد كليه گرايشات مديريت 6 -     تحقيقات پيرامون مديريت منابع انساني - بازاريابي – فروش – تجارت الكترونيك – مديريت استراتژيك – تجزيه و تحليل نقاط ضعف و قوت سازمان (SWOT) - عارضه يابي در سازمان - تحليل وضعيت رقبا و بازار 7 -      تهيه مقالات و تحقيقات دانشجويي بر اساس آخرين متدهاي پژوهش و تحقيقات 8 -      مشاوره مديريت به كليه سازمانها و موسسات با بهره گيري از مجرب ترين كارشناسان ارشد مديريت از دانشگاه تهران - علامه طبا . . .

يكشنبه، ۵ تير ۱۳۹۰

09122156526
گروه مشاوران مديريت سامان
. . . وزش اصول و تئوريهاي مديرت و رفتار سازماني و منابع انساني 4 - مشاوره پايان نامه هاي حوزه مديريت 5 - مشاوره تحصيلي و منابع آزمون كارشناسي ارشد كليه گرايشات مديريت 6 - تحقيقات پيرامون مديريت منابع انساني - بازاريابي – فروش – تجارت الكترونيك – مديريت استراتژيك – تجزيه و تحليل نقاط ضعف و قوت سازمان (SWOT) - عارضه يابي در سازمان - تحليل وضعيت رقبا و بازار 7 - تهيه مقالات و تحقيقات دانشجويي بر اساس آخرين متدهاي پژوهش و تحقيقات 8 - مشاوره مديريت به كليه سازمانها و موسسات با بهره گيري از مجرب ترين كارشناسان ارشد مديريت از دانشگاه تهران - علامه طباطبايي - ت . . .

جمعه، ۲۰ دي ۱۳۸۷

09122156526
GTA 5 farsi - جی تی ای 5 کاملا فارسی( DVD )
. . . Andreas ميزان دشوار بودن : متوسط زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود يك ساعت درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Mature - مناسب براي سنين 17 سال و بالاتر به خاطر داشتن صحنه هاي خشونت شديد و تا حدودي پوشش نامناسب , مصرف الكل و مواد مخدر, زبان تند و صحنه هاي خون ريزي بسيار. نقاط قوت و ضعف بازي Grand Theft Auto: San Andreas : نقاط قوت : گوناگوني هاي بسيار انجم كارهاي متعدد و بسيار زياد در جريان بازي شخصيت هاي زيبا, فيلم نامه ي قوي, ديالوگ هاي زيبا نوشته شده و غافلگيري هاي متعدد در جاي جاي بازي . نقاط ضعف : ايراد كم صوتي در برخي سيستم ها, صداي محيط بازي مي توانست كمي . . .

جمعه، ۳ مهر ۱۳۸۸

www.sharghishop.com 09153013633
سیستم مدیریت مشتری
. . . اصول مشتري مداري 3 - پياده سازي فرآيندهاي مشتري محور امکانات نرم افزار 1 - تعريف مشتري (مشخصات ، رده ، روش ارتباط و ... ) 2 - تأمين کنندگان (تعريف تأمين کنندگان ، خدمات و محصولات ) 3 - خدمات و محصولات ( هزينه ، درصد بازارياب ، درصد نمايندگي و ...) 4 - رقبا ( تعريف رقبا ، نقاط قوت و ضعف ،ثبت مشتريان ، رقبا و ...) 5 - باراياب (بازارياب ، حساب بازارياب ، قراردادهاي بسته شده) 6 - گزارش مشتريان ، قراردادها ، ارتباطات ، چک ها و... 7 - گزارش گيري پويا 8 - آلارم بر روي اطلاعات جمع آوري شده 9 - ثبت کليه ارتباط با مشتريان 10 - ارسال Mail ، ارسال SMS 11 - کارتابل رو . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

04113360772-04113371865
فیلم آموزشی پیاده سازی ترکیب الگوریتم ژنتیک و PSO در متلب
الگوریتم های مختلف بهینه سازی (اعم از هوشمند و یا غیر هوشمند)، هر کدام دارای قابلیت ها و ویژگی های خاصی هستند. قطعا هر الگوریتمی دارای نقاط ضعف و قوت فراوانی است. البته این موارد در مواجهه با مسائل مختلف، می تواند شدت و ضعف داشته باشد. ایده الگوریتم های ترکیبی (هیبرید) و یا Hybrid Algorithms، با توجه به تفاوت های عملکردی و ساختاری الگوریتم های بهینه سازی مختلف شکل گرفته است و هدف از آن ایجاد الگوریتم های ترکیبی است که ب . . .

دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲

تهران خ کریم خان زن نرسیده به میدان هفتم تیر بین خردمند جنوبی و عارف ادیب پلاک 62 برج B طبقه 5 واحد 88312277
آموزش فشرده زبان در منزل شما
. . . مکالمه انگلیسی مبتنی بر جدیدترین ویژگی کلاسهای خصوصی: 1-تنها فردی در تهران هستم که شمارادرمنزل خودتان از starter تا advance خواهم رساندبدون نیاز به مراجعه به آموزشگاه 2- اگر قصد مهاجرت دارید و خواهان یادگیری فشرده 1ماهه را دارید. 3-متبحر در آنالیز مکالمه،که شما را قادر خواهد کرد که نقاط قوت و ضعف خودتان را بشناسید. 5-بخش قابل توجه یادگیری مکالمه وجود اعتماد بنفس است که بنده درکلاس که درمنزل خودتان برگزار خواهد شد سعی خواهم کرد مشاور شما باشم. با یکبارتماس به خواسته های خود در مکالمه زبان خواهید رسید.ساعات تماس:24ساعت شبانه روز مهندس مطهری 4 0 8 2 0 7 2 2 1 9 0 ام . . .

سه شنبه، ۱۴ شهريور ۱۳۹۱

0
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی زبان انگلیسی ( توسط خانم) با کمترین هزینه و بهترین کیفیت برای هر هدفی که شما دارید و هر کتابی که شما مایلید. مکالمه ، ضعف در مقاطع تحصیلی ، و .... حتی برای کودکان با سن پایین ( تدریس هرکتابی که شما بخواهید ) با شهریه ای مناسب و با بهترین روش تدریس ، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. تدریس برای امتحانات ، تدریس در تابستان وآموزش کتاب سال بعد ، تدریس نقاط ضعف گرامری برای تقویت زبان از پایه ، تدریس لغت و جملات ساده و کتابهای شاد برای کودکان و ...

سه شنبه، ۲ ارديبهشت ۱۳۹۳

دوره يكساله مكالمه زبان انگليسي در هند
. . . بر زبان انگليسي مسلط باشد.گسترش دامنه لغت (Vocabulary)، توانمندي شنيداري (Listening)، گفتاري (Speaking)، نوشتاري (Writing) از اهم برنامه‌هاي اين دوره مي‌باشد.كارگاه‌هاي آموزشي مثبت‌انديشي (Positive thinking)، زبان بدني (Body Lang)، بحث گروهي (Group discussion)، مديريت استرس و اضطراب (Stress management)، تجزيه و تحليل SWOT (نقاط قوت، نقاط ضعف، تهديدها و فرصت‌ها) تنظيم هدف (Goal setting)، رفتار اجتماعي (General etiquette)، غلبه بر ترس (Over coming stage fear)، مهارت‌هاي رهبري (Leadership skills) مديريت زمان (Time management) و مهارت ارائه دادن (Presentation skills) از جمله آموزش‌هاي پيش‌بيني شده براي اين دوره در حين آموزش زبان مي‌باشند. جهت كسب ا . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

66920814
برای اولین بار دوره های اسکیس طراحی شهری با 4 استاد، در تهران و مشهد
. . . ه نموده و به بهترین نحوه ممکن به آمادگی برسد. اساتید این دوره ها عبارتند از مهندس امیرزاده، رازقی، شاهرخی و علییاری که در ادامه رزومه آنها آورده شده است. ویژگیهای این دوره ها عبارتند از: -آزمون تعیین سطح رایگان: پیش از شروع دوره ها دانشجویان در آزمون تعیین سطح شرکت نموده و نقاط قوت و ضعف خود را شناسائی می کنند. حضور در این آزمون که به همراه مشاوره و با حضور چهار استاد صورت می گیرد برای تمامی دانشجویان رایگان است. - ارزیابی دانشجویان پس از اتمام هر سرفصل در قالب آزمون مرحله ای: در پایان هر سرفصل درسی از دانشجویان آزمونی گرفته خواهد شد که در صورت آو . . .

يكشنبه، ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۰

تهران، خیابان ستارخان، بین پل تاج و برق آلستوم، جنب خشکبار ایوب، شماره 638، طبقه 2 واحد2 02144280055
خرید پستی آموزش جامع اچ تی ام ال
. . . ها و ساختار و نحو این زبان طراحی وب و به کار بردن CSS Styles و Java Script در این زبان و ده ها عنوان آموزش دیگر در قالب 1 حلقه CD مالتی مدیا به مدت 3 ساعت آموزش کامل زبان html ، این آموزش کد نویسی در زبان html از مفاهیم html آغاز می گردد و سپس نحوه کار این زبان را می آموزد . دانش پژوه در این آموزش با نقاط قوت و ضعف زبان html کاملا آشنا می گردید ، در ادامه با نحوه ساختن صفحات وب و رفع اشکالات در زمینه طراحی وب با کد های html آشنا می شوید . فروشنده: می شاپ2 قیمت: 4,000 تومان برای خرید روی عکس کلیک کنید .

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۲

http://iraniankala.com/detail.php?vendors=81050003&id=85&AdsID=23797&ads_type=&percent=
خدمات مشاوره استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
شرکت مهندسی مشاور شایگان ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش کامل سیستمهای مدیریت کیفیت نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ارائه فرآیندها ، روش های اجرایی ، دستورالعمل ها و فرمهای مربوط به سیستم مدیریت آموزش کنترل مستندات ارزیابی تأمین کنندگان خرید برنامه ریزی تولید . . .

جمعه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۳

تهران - یوسف آباد ، میدان سلماس ، خیابان فتحی شقاقی غربی ، پلاک 143 ، واحد 3
سیستم مدیریت مشتری- شرکت توسعه گران نرم افزار آذرب
. . . ري 3 - پياده سازي فرآيندهاي مشتري محور امکانات نرم افزار 1 - تعريف مشتري (مشخصات ، رده ، روش ارتباط و ... ) 2 - تأمين کنندگان (تعريف تأمين کنندگان ، خدمات و محصولات ) 3 - خدمات و محصولات ( هزينه ، درصد بازارياب ، درصد نمايندگي و ...) 4 - رقبا ( تعريف رقبا ، نقاط قوت و ضعف ،ثبت مشتريان ، رقبا و ...) 5 - باراياب (بازارياب ، حساب بازارياب ، قراردادهاي بسته شده) 6 - گزارش مشتريان ، قراردادها ، ارتباطات ، چک ها و... 7 - گزارش گيري پويا 8 - آلارم بر روي اطلاعات جمع آوري شده 9 - ثبت کليه ارتباط با مشتريان 10 - ارسال Mail ، ارسال SMS 11 - کا . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

04113360772-04113371865
آزمون ( کنکور ) های علمی - تشریحی پرسش
. . . رداشتن بار اجرایی برگزاری آزمون ( کنکور ) های داخلی از دوش مدارس ، طرح پرسش جهت برگزاری دو نوع آزمون ( کنکور ) تشریحی برنامه ریزی شده است: • الف :آزمون ( کنکور ) های تشریحی - هفتگی پرسش • هدف این آزمون ( کنکور ) های تشریحی - هفتگی پرسش ، ارزشیابی مستمر آموخته های دانش آموزان و تعیین نقاط ضعف و قوت سیستم آموزشی و ارائه راهکار جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت سیستم می باشد. • ب : آزمون ( کنکور ) های تشریحی - تجمعی پرسش • هدف این دسته از آزمون ( کنکور ) های تشریحی - تجمعی پرسش ، این است که با شبیه سازی همه جانبه آزمون ( کنکور ) های تشریحی هماهنگ و نهایی از یک طرف دا . . .

شنبه، ۹ دي ۱۳۹۱

88994493
خدمات مشاوره استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
شرکت مهندسی مشاور شایگان ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش کامل سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ارائه فرآیندها ، روش های اجرایی ، دستورالعمل ها و فرمهای مربوط به : سیستم مدیریت آموزش کنترل مستندات ارزیابی تأمین کنندگان خرید برنامه ریزی تولی . . .

چهارشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۳

09308991754
صدور گواهینامه GOST-R روسیه جهت صادرات
. . . ریت کیفیت ISO9001:2008 شرکت مهندسی مشاور شایگان ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش کامل سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ارائه فرآیندها ، روش های اجرایی ، دستورالعمل ها و فرمهای مربوط به سیستم مدیریت-آموزش-کنترل مستندات -ارزیابی تأمین کنندگان-خرید-برنامه ریزی -تولید-کنت . . .

سه شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

یوسف آباد ، میدان سلماس ، خیابان فتحی شقاقی غربی ، پلاک 143 ، واحد 3 88015079
استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001
. . . چک تحت اعتبار CAI و عضو IAF و ILAC با امکان ثبت و ردیابی در سایت LLC ثبت و صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع و خدمات ثبت و صدور گواهینامه سایر سیستم ها شامل مدیریت محیط زیست ISO 14001 ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001 امنیت اطلاعات ISO 27001 سیستم های یکپارچه مدیریت IMS مد . . .

سه شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

llccrtification.7gardoon.com 88484625
جزوات کارداني به کارشناسي علوم آزمايشگاهي93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی علوم آزمايشگاهي15% تخفیف ویژه بهمن ماه جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

يكشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۳

میدان انقلاب - کوچه مهرناز(جنب سینما مرکزي)- فرعی سمت راست- ساختمان 4- واحد 4 01313238002
سیستم مدیریت مشتری
. . . طابق اصول مشتري مداري 3 - پياده سازي فرآيندهاي مشتري محور امکانات نرم افزار 1 - تعريف مشتري (مشخصات ، رده ، روش ارتباط و ... ) 2 - تأمين کنندگان (تعريف تأمين کنندگان ، خدمات و محصولات ) 3 - خدمات و محصولات ( هزينه ، درصد بازارياب ، درصد نمايندگي و ...) 4 - رقبا ( تعريف رقبا ، نقاط قوت و ضعف ،ثبت مشتريان ، رقبا و ...) 5 - باراياب (بازارياب ، حساب بازارياب ، قراردادهاي بسته شده) 6 - گزارش مشتريان ، قراردادها ، ارتباطات ، چک ها و... 7 - گزارش گيري پويا 8 - آلارم بر روي اطلاعات جمع آوري شده 9 - ثبت کليه ارتباط با مشتريان 10 - ارسال Mail ، ارسال SMS 11 - کا . . .

دوشنبه، ۱۱ شهريور ۱۳۸۷

04113360772
خدمات صدور گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
. . . المللی صدور گواهی IQS انگلستان تحت اعتبار مؤسسه اروپایی ASCB- ثبت و صدور گواهینامه - یستم مدیریت کیفیت - ISO9001نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان - بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان - تضمین کیفیت و حفظ سطح آن - ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها - پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری- اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع - خدمات ثبت و صدور گواهینامه سایر سیستم ها شامل مدیریت محیط زیست - ISO14001 ایمنی و بهداشت شغلی- OHSAS18001 امنیت اطلاعات- ISO27001 سیستم های یکپارچه مدیریت IMS -مدیر . . .

چهارشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۳

09308991754
دانشکده مجازی
. . . مجازی است . از طرفي دانش آموزان در چنين مدرسه يي با فناوري الكترونيكي آشنا مي شوند و توانمندي فردي خود را از اين طريق افزايش مي دهند . رشد همه جانبه در اين سيستم يكي ديگر از اهداف مورد نظر است چرا كه با تسلط به تمام مجموعه و بازخودگيري از روند پيشرفت توسط دانش آموزان آنان بخوبي نقاط قوت و ضعف خود را تشخيص مي دهند و به ياري سيستم براي رفع آن تلاش مي كنند . ايجاد تنوع و خارج شدن از شيوه يكنواخت و سنتي آموزشي از جمله اهدافي است كه در صورت اجراي دقيق طرح مي تواند بازده كاري را در مدرسه افزايش دهد . دانش یان در اين سيستم با اهميت زمان آشنا شده و بخوبي مي آ . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

خدمات مشاوره استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
شرکت مهندسی مشاور شایگان ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش کامل سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان تضمین کیفیت و حفظ سطح آن ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ارائه فرآیندها ، روش های اجرایی ، دستورالعمل ها و فرمهای مربوط به : سیستم مدیریت آموزش کنترل مستندات ارزیابی تأمین کنندگان خرید برنامه ریزی تولی . . .

شنبه، ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳

یوسف آباد ، میدان سلماس ، خیابان فتحی شقاقی غربی ، پلاک 143 ، واحد 3 88355806
فروش ویژه عسل طبیعی
فروش عسل ویژه آذربایجان درمانی با تضمین کیفیت قابل استفاده برای بیماران مانند ضعف ماهیچه ای ، MS ، ... درصد ساکارز 1% عسل با موم با قاب چوبی عسل شهد عسل کریستال ارسال به تمام نقاط کشور قیمت هر کیلو 50000 تومان + هزینه حمل www.asrakala.ir 09143161462 سنگیان

شنبه، ۲۱ دي ۱۳۹۲

04115543898
خدمات صدور گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
. . . المللی صدور گواهی IQS انگلستان تحت اعتبار مؤسسه اروپایی ASCB- ثبت و صدور گواهینامه - یستم مدیریت کیفیت - ISO9001نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان - بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان - تضمین کیفیت و حفظ سطح آن - ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها - پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری- اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع - خدمات ثبت و صدور گواهینامه سایر سیستم ها شامل مدیریت محیط زیست - ISO14001 ایمنی و بهداشت شغلی- OHSAS18001 امنیت اطلاعات- ISO27001 سیستم های یکپارچه مدیریت IMS -مدیر . . .

شنبه، ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳

یوسف آباد ، میدان سلماس ، خیابان فتحی شقاقی غربی ، پلاک 143 ، واحد 3 88355806
پروژه های مدیریت منابع انسانی
. . . خصیت نیروی انسانی از طریق ایجاد ارتباطات انسانی رئوس پروژه های تحقیقاتی: - ایجاد بانک اطلاعات منابع انسانی (کاتولوگهای انسانی) - شناسایی فشارآورهای شغلی در محیط کار و روشهای موثر کاهش آن - بررسی میزان رضایت مندی شغلی در پرسنل و مدیران - نظرسنجی از مدیران و پرسنل نسبت به نقاط ضعف و قوت سازمان - جانمایی شغلی در سازمان (قرار دادن افراد در مناسب ترین پست سازمانی) - ارزیــابی عمـلکرد پرسنل - جذب و استخدام نیرو به روش علمی - سنجش میزان بهداشت روانی کارکنان سازمان - نیازسنجی آموزشی در پرسنل www.HRM.ir

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09121383928
گواهينامهISO9001-اخذISO9001-صدورISO9001-مشاورهISO9001-دريافتISO9001
. . . امه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 چرا ISO9001؟درادامه مابه برخي ازدستاوردهاي سيستم مديريت كيفيت اشاره كرده ايم: -تضمین کیفیت و حفظ سطح آن -ساده سازی ، اصلاح گردش کار و فرآیندها -نگرش فرآیندی و چگونگی مدیریت استاندارد بر سازمان -بهبود مداوم در تمام واحدها و بخشهای سازمان -پی بردن به نقاط ضعف و قوت سازمان با استفاده از ابزارهای کاربردی پایش و اندازه گیری -اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جهت رفع مشکلات و موانع ودهها مزيت ديگر ... ارائه خدمات ثبت و صدور گواهینامه سایر سیستم ها : - مدیریت محیط زیست ISO14001 - ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS18001 -امنیت اطلاعات ISO27001 - سیستم های . . .

دوشنبه، ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۳

88249520
جزوات کارداني به کارشناسي راديولوژي93-92
جزوات کاردانی به کارشناسی راديولوژي 15 % تخفیف ویژه بهمن ماه جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.nokhbegaan.com آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

سه شنبه، ۳ تير ۱۳۹۳

میدان انقلاب - کوچه مهرناز(جنب سینما مرکزي)- فرعی سمت راست- ساختمان 4- واحد 4 01313238002
جزوات کاردانی به کارشناسی مامایی 93-92
جهت دانلود منابع آزمونهای وزارت بهداشت و مشاهده نمونه ای از جزوات به سایت هاي موسسه مراجعه نمایید. آزمونهای آزمایشی کشوری با بالاترین جامعه آماری جهت شناخت نقاط ضعف و قوت و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر، 7 مرحله آزمون کشوری برگزار می گردد و شما خود را در یک جامعه آماری وسیع مورد سنجش قرار می دهید. از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های گروه آموزشی فرهنگ گستر نخبگان این است میانگین درصد و درصد تک تک دروس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و . . .

سه شنبه، ۳ تير ۱۳۹۳

میدان انقلاب - کوچه مهرناز(جنب سینما مرکزي)- فرعی سمت راست- ساختمان 4- واحد 4 01313238002
آگهی های ویژه :
ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، پانل مهدی

سازنده ماشین آلات صنعتی و ساختمانی،قیچی برش میلگرد، قیچی آرماتور، قیچی میلگرد

پارس رول پایار ، سازنده انواع درب و پنجره UPVC ، توری های رولینگ پشه و پلیسه

سازنده خط تولید دستگاه رابیتس ، رول فرمینگ ، رول برش ، پرس نما یا تک برگ

فروش و تعمیرات بی سیم واکی تاکی ، کنوود و موتورولا

فروش بست چهارپیچ و اتصال داربست

آموزش و فروش انواع گیتار الکتریک ، گیتار کلاسیک کاملا تخصصی

دستگاه سیخ گیر کباب صنعتی وخانگی

اجرای سقف ، ورق پوشش سقف شیب دار آندولین و آندوویلا

فروش کارتریج اصل-اورجینال 100% به شرطHP-CANON-SAMSUNG-BROTHER-SHARP-TOSHIBA-RICO

بلبرینگ تسمه گیربکس دینام پنوماتیک هیدرولیک علیرضا بهرامی

دستگاه حضور و غیاب ، فروش دستگاه حضور غیاب

اجاره و فروش اسپیس فریم ،اجاره پارتیش ، اجاره غرفه های نمایشگاهی

حمل و نقل آشنا بار حمل کالا به سراسر کشور

موسسه جرثقیل بور بور ، اجاره جرثقیل

شرکت حمل و نقل، باربری و پیمانکاری شوکا (سیرجان)

نمایندگی فروش انواع کارتریج

حمل بار از ترکیه

حمل بار ترکیه - حمل بار گرجستان - حمل و نقل بین المللی

کلیدهای طلائی بازاریابی بیمه

بازرگانی قدس ، ترخیص کالا از کلیه گمرکات مشترک مرزی

تعاونی حمل و نقل کامیونداران خود راننده دیزیچه

فروش جوجه شتر مرغ

یراق آلات ساختمان و کابینت

مشاوره امور بازرگانی (صادرات واردات ترخیص کالا) ، اخذ کلیه مجوزهای بازرگانی

پایین ترین قیمت لوازم آشپزخانه

برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Yahoo" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Google اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Google" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Yahoo اینجا کلیک کنید

Home  |  Advertise with Us  |  About Us  |   Rss

تبلیغ رایگان و ویژه - تبلیغات رایگان -درج آگهی رایگان ، ویژه و ستاره‌دار - آگهي رايگان - تبليغات رايگان اينترنتيتمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
هفت گردون مسئولیتی در قبال مطالب عنوان شده در آگهی ها ندارد