7GARDOON.COM

شبکه تجاری هفت گردون 7Gardoon Commercial Network
--عبارات مرتبط
    زبان انگلیسی-

موارد یافت شده برای

زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان ، آیلتس IELTS ، تافل TOEFL،آی بی تیIBT،جی آر ایGRE، مکالمه
اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی به منظور مهاجرت یا تحصیل و کسب مدارک بین المللی همچون آیلتس IELTS , تافل TOEFL و جی آر ای GRE را دارید ؛ و به علت مشغله های کار و زندگی وقت کافی برای مطالعه ی طولانی مدت به منظور یادگیری زبان را ندارید و با کمبود وقت مواجهید ؛ توصیه ی ما به شما افزایش کیفیت و بازدهی زمان محد . . .

سه شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۳

02177832281
آموزشگاه زبان بهروش ویژه کودکان و نوجوانان شرق تهران
اگر بدنبال ساختن آینده ای بهتر برای فرزندانتان هستید، مهمترین اصلی که باید در نظر داشته باشید موضوع آموزش زبان انگلیسی به فرزندانتان است. چرا که در دنیای امروز تسلط بر زبان انگلیسی موضوعی حیاتی در زندگی افراد میباشد. از این رو آموزش اصولی و علمی زبان انگلیسی از سنین کودکی امری ضروری در زندگی هر فرد است. چرا که یادگیری در سنین کودکی سریعتر و با کیفیت بهتری صورت میگیرد. و به همین دلی . . .

سه شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۳

77698338
مهد کودک و مرکز پیش دبستانی میثاق در اهواز
. . . دبستانی بر اساس طرح جدید بخوانیم و بنویسیم جهت کودکان چهار تا شش سال با گذراندن این طرح آمادگی دارد از فرزندان شما ثبت نام نماید با مدیریت مجرب و 28 سال سابقه در امور کودکان خدمات و برنامه ها آماده سازی کامل کودکان مطابق با استاندارد های آموزشی آموزش مفاهیم ریاضی و اعداد زبان آموزی و شناخت لوحه ها و الفبا آموزش علوم و مفایهم دین و قران با زبان اشاره اردوهای تفریحی و گردش های علمی هدفدار بازدید از موزه ها کارخانجات و ... برگزاری جلسات و خدمات مشاوره در امور کودکان و خانواده معاینات پزشکی : مراقب بهداشت ، دندانپزشکی و عمومی برنامه تغذیه زیر نظ . . .

سه شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۳

06115548654
***زیست شناسی-زبان انگلیسی-شیمی***
تدریس دروس: * زیست شناسی - زبان انگلیسی - شیمی * {توسط دانشجوی *پزشکی*}

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09121817825
معتبرترین موسسه زبان انگلیسی جهان
آیا مایلید در بالاترین سطح بین المللی فعالیت نمایید؟ اگر پاسختان مثبت است، برای دریافت مجوز تاسیس شعبه در ایران یا چین در یکی از معتبرترین موسسات بین المللی آموزشی زبان انگلیسی که در بیش از 16 کشور بیش از 80 شعبه را در بالاترین سطح کیفی آموزش، با موفقیت اداره می نماید سرمایه گذاری کنید.داوطلبانی محترمی که دارای توان سرمایه گذاری مستقیم تا سطح 250,000،000 تومان و سابقه کار آموزشی و فرهنگی هستند و توانایی مدیریت منابع مالی، انسانی، و تخصصی در سطح . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

44469188
بهترین انتخاب برای ادامه تحصیل
آیا مایلید از معتبرترین دانشگاههای جهان مدرک بگیرید؟ آیا میخواهید زبان انگلیسی را به بهترین و سریعترین روش ممکن در یک کشور انگلیسی زبان بیاموزید؟ آیا هزینه بالای تحصیل در اروپا و آمریکا و استرالیا شما را از ادامه تحصیل محروم نموده است؟ آیا علاقه مندید تا با کمترین هزینه خود را آماده تحصیل در بهترین رشته ها و دانشگاههای جهان نمایید؟ آیا شم . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

44469188
انگلیسی ده روزه با تکنیک MSMI !تضمینی
; ;www.engli30.com معجزه یادگیری زبان با سرعت 200 کلمه در ساعت سرانجام به زبان فارسی ارائه گردید. آلبوم یادگیری 200 کلمه در ساعت زبان مهندس کوثری ، یک شعار تبلیغاتی نیست. واقعیتی است که اولین تائید کننده آن خود شما خواهید بود. در این روش زبان جدید با متد MSMI بر اساس زبان مادری و محلی به شما آموخته می شود و شما با کمک . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

77375136
تحصیل: شهریه مناسب به زبان انگلیسی
. . . آنالیز سیاست اجتماعی، مطالعات نزاع و صلح پایدار، مطالعات اروپایی (کثرت و وحدت اروپایی)، آنالیز کمی در مطالعات اجتماعی، مطالعات فرهنگها و توسعه، مطالعات تکمیلی (مردم شناسی اجتماعی و فرهنگی)دانشکده هنر (8 رشته):باستان شناسی مدیترانه شرقی، مطالعات آمریکایی، مطالعات پیشرفته در زبان شناسی، مطالعات قرون وسطی و رنسانس، اروپا و دنیا 2000 - 1500، فرهنگ و جامعه اروپا، مطالعات اروپایی (تکثر و وحدت اروپا)، مطالعات ادبیدانشکده روانشناسی و علوم آموزشی (1 رشته):مطالعات آموزشیدانشکده علوم (4 رشته):مطالعات تکمیلی (علوم)، آمار، بیوفیزیک مولکولی و سلولی، علم مواد نرم مت . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

88316987
در خواب انگلیسی بیاموزید! Sleep English
شب بخوابید صبح انگلیسی صحبت کنید * * * * * * * * * *Sleep English یا آلبوم یادگیری مکالمه انگلیسیدرخواب مجموعه ای است بی نظیر وکامل از 50درس و تمرین آموزش مکالمات زبان انگلیسی کهدرسها بصورت گفتاری و به فرمت فایل های صوتیmp3 (( قابل استفاده باتمام وسایل پخش سیدی های صوتی )) و به 2 زبان فارسی وانگلیسیهمزمان ارائه می شود. این صداها با تلفیق دوتکنولوژی زنده نمایی صحنه های صوتی درداخلجمجمه یا Binaural Sounds و تکنیک منحصر به فردهمسازی وهمگامی مغزی Brain . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09183611560
مهندس مكانيك با 5 سال سابقه كار
. . . نایی کامل با مکانیکال سیل و API PLAN ها و شناسایی و رفع عیب از انواع مکانیکال سیل 9- آشنایی کامل با ایستگاههای تقلیل فشار گاز CGS –TBS-RMS 10- آشنایی با حفاظت کاتدی و ایستگاه های C.P.S در صنعت گاز دوره هاي آموزشي طي شده: 1- دوره تخصصي آشنایی با مکانیکال سیل در شرکت BURGMAN آلمان 2- دوره 6ماهه زبان انگلیسی با متد INTER CHANGE 3- دوره ICDL کامپیوتر در شرکت جنوب گستر اهواز 4- دوره همراستا سازی تجهیزات دوار 5- گذراندن دورهای مختلف در زمینه حفاظت کاتدی 6- گذراندن دوره های مختلف در زمینه ایستگاههای تقلیل فشار گاز سوابق شغلي: 1- رییس تعمیرات و مسئول ایستگاهها و حفاظت از خوردگی . . .

جمعه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۰

آموزش مکالمه زبان انگلیسی
مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان با روشهای جدید - سراسر تهرانمکان و زمان اموزش به انتخاب شما( مشاوره رایگان)

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

88798029
فروشگاه الکترونیکی شهر زبان
خرید آنلاین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی با قیمتهای مناسب در فروشگاه الکترونیکی شهر زبان

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09128041285
مکالمه انگلیسی در 90 روز
شامل 4 سي دي مكالمه انگليسي در90روز اموزش زبان در 90 روزاين روش که بهترين و سريعترين و همچنين موفق ترين روش آموزش زبان انگلیسی در دنياست توسط يک نابغه زبان شناس انگليسی ابدا ع شده است و موسسه نصرت آنرا به فارسی در آورده است تا اين متد قابل استفاده برای فارسی زبانان شود ، همچنين آقای نصرت بعلت اين ابتکار عمل، از سوی دانش . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

آموزش خصوصی زبان انگلیسی
به نام خدا آموزش خصوصی زبان انگلیسی که مختص دانش آموزان دوره راهنمایی و دبیرستان می باشدشامل جلساتی به تعداد دروس هر کتاب می باشد. به عنوان مثال تعداد جلسات برای آموزش کتاب انگلیسی2 دبیرستان که هفت درس است هفت جلسه می باشد.(هرجلسه یک ساعت) آموزش زبان انگلیسی راهنمایی هر ساعت 1500تومان و برای دبیرست . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

8210760
گرامر زبان انگلیسی به بیان ساده
گرامر را بدون نیاز به معلم بیاموزید با تهیه کتاب* گرامر* دیگر نگران یادگیری گرامر زبان انگلیسی نباشید تمام نکات گرامری به بیان ساده و با مثالهای روشن یادگیری رابرای زبان آموز سهل و آسان میکند

پنجشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۸۷

021
مترجم و مدرس ترکی استانبولی و زبان انگلیسی


يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09125503108
آموزش جامع زبان نصرت 2 بهمراه دیکشنری-تقویت حافظه
زبان نصرت 2 بهمراه CD تقویت حافظه و دیکشنری نفیس مجموعا 6 سی دی ایا واقعا میخواهید انگلیسی را بیاموزید ؟ به همان سادگی که فارسی صحبت میکنید بدون ترس و خجالت . بدون نیاز به تمرین خواندن و نوشتن . بدون نیاز به معلم . با روش اعجاب آور نابغه زبان شناس انگلیسی و فارسی شده توسط اعجوبه ت . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

قوي ترين و آسان ترين روش آموزش زبان
تعداد سی دی :;پنج ( 4 آموزش زبان و 1 تقویت حافظه;) به صورت اوریجینال/;سیلور توضیحات : مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان تمرکز و تقویت حافظه در ض . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09177001293
عرضه جدیدترین نرم افزارهای خودآموز زبان
عرضه جدیدترین محصولات خودآموز زبان انگلیسی برای شما که فرصت رفتن به کلاس زبان ندارید

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

77327896
آموزش زبان انگلیسی


يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09121777291
آموزش زبان انگلیسی در مقاطع مختلف


يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09121777291
تدریس خصوصی زبان انگلیسی (بانوان)
تدریس خصوصی زبان مختص بانوان ساکن تهران و کرج توسط دارنده لیسانس زبان انگلیسی و فوق لیسانس زبانشناسی دانشگاه تهران. فقط ساعتی;5000;; تومان! لطفاً; برای کسب اطلاعات بیشتر با پست الکترونیک و یا شماره تلفن ارایه شده تماس حاصل فرمایید.

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

09354150312/02624272538
تبدیل سوابق کاری به مدارک دانشگاهی بین الملل
قانون ارزشیابی سوابق کاری در17ژانویه 2002 با تاکید بر موسسات آموزش عالی کشورهای فرانسوی زبان به تصویب رسیده است که طبق این قانون موسسات آموزش عالی مجاز می باشند براساس سوابق حرفه ای و کاری اقدام به صدور مدارک دانشگاهی نمایند. این قانون برای موسسات آموزش عالی کشورهای غیر فرانسوی زبان نیز بکار می رود و در حال حاضر در 61 کشور جهان اعمال می‎گردد‎.سوابق کاری قابل ارزش . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

04113374041
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی توسط استاد مجرب; فارق التحصیل زبان. با چهار سال سابقه اموزش انگلیسی به کودک و بزرگسال در آموزشگاههای مختلف و کلاسهای خصوصی. جهت مکالمه روزمره و تجاری برای همه گروههای سنی و رفع اشکال برای دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان.

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی توسط استاد مجرب; فارق التحصیل زبان. با چهار سال سابقه اموزش انگلیسی به کودک و بزرگسال در آموزشگاههای مختلف و کلاسهای خصوصی. جهت مکالمه روزمره و تجاری برای همه گروههای سنی و رفع اشکال برای دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان.

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی در حداقل زمان
آموزش خصوصی، عمومی، فشرده و (100%تضمینی) مکالمه زبان انگلیسی با اصول روش تدریس بسیار استثنایی ، در حداقل زمان توسط استاد برجسته و توانای کشور، با تلفظ آمریکایی و بریتانیایی، همراه با مشاوره و افزایش ضریب قابلیت هوش و استعداد درک و فهم زبان انگلیسی ، با برنامه ریزی بسیار جامع و کاربردی. (تضمینی)

سه شنبه، ۱۷ فروردين ۱۳۸۹

09123307566
آموزش تضمینی زبان انگلیسی کلیه مقاطع تحصیلی
; آموزش زبان انگلیسی مقاطع تحصیلی : راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی با مشاوره و برنامه ریزی; و چک آپ مستمر در طول آموزش، وهمینطوراستفاده از تکنیکهای آموزشی همراه با تستهای تقویت سرعت و حافظه،; و تستهای کلیدی; (100% تضمینی) جلسه اول و مشاوره رایگان

سه شنبه، ۱۷ فروردين ۱۳۸۹

09123307566
اموزش زبان درخواب
. . . مغزی انسان در حالت خواب با حالت بیداری تفاوت می کند. وقتی انسان خواب است امواج مغزی او شکل خاصی می گیرند و به همین دلیل انسان خوابیده فقط آن امواج را می شناسد و با آن امواج واکنش های بدن خود را تنظیم می کند. حال تصور کنید که یک دوره کامل آموزش انگلیسی به صورت صوتی (و به شکل آموزش زبان مادری یعنی ابتدا درس به فارسی تشریح و سپس به زبان انگلیسی ارائه شود.) حاوی بیش از چهل ساعت آموزش با امواج مغزی حالت خواب مدوله شود. یعنی به اصطلاح مهندسی مخابرات پوش امواج مغزی اصوات آموزشی باشند. در این حالت مغز ضمن پذیرش امواج خواب عمیق ، امواج ضمیمه و پوش آن را نیز بدون م . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

0441-2253601-3
انتشارات جهان ادیب
. . . امل فروشگاه کتاب و دفتر انتشارات می باشد · فروشگاه کتاب فروش بیش از 20 هزار عنوان کتاب اورجینال در زمینه های پزشکی‚فنی و مهندسی‚هنر و معماری‚علوم پایه‚علوم انسانی و کودک را به عهده دارد · دفتر انتشارات این دفتر شامل بخش های متنوع در زمینه ی تامین منابع علمی و آموزش زبان انگلیسی به شرح زیر می باشد: بخش منابع آنلاین و الکترونیک از آنجایی که دسترسی به فناوری های مختلف ارتباطی روزبه روز در حال پیشرفت می باشد ناشرین تحت پوشش ما نیز محصولات خود (کتب‚نشریات ادواری و مجلات) را به صورت آنلاین و به روز حتی سریعتر از منابع چاپی از طریق اینتر . . .

يكشنبه، ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳

02166412126
متن٢٠٠،٠٠٠ترانه انگلیسی از٥٠٠٠خواننده
قابل توجه دانشجویان و فراگیران زبان انگلیسیمتن بیش از 200000 ترانه انگلیسیتوسط 5000 خواننده انگلیسی زبانهمراه با دیکشنری فارسی ( در صورتی که روی هر کدام از کلمات متن ترانه باشید ترجمه آن را می توانید ببینید)همراه با نرم افزار قوی برای جستجو در نام خواننده ، نام آلبوم ، عنوان ترانه و یا حتی در متن ترانه هاتنها با . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

٠٩١٧٣٠٠٢٥٠٥
تدریس زبان انگلیسی
تدریس خصوصی و آموزشگاهی زبان انگلیسی برای مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین کلاس های خصوصی ترمیک زبان انگلیسی برای تقویت مهارت های چهارگانه Speaking، Listening، Writing و Reading و کلاسهای هدفمند Grammer و Vocabulary ارائه میگردد.-زبان انگلیسی-تضمینی مکالمه-آموزش-مکالمه-خصوصی-انگلیسی-زبان انگلیسی-زبان انگلیسی-خصوصی زبان-گرامر زبان-کلاس آموزشی

شنبه، ۷ ارديبهشت ۱۳۹۲

تهران- م جمهوری
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
محمدعلی پناهی دانشجوی کارشناسی زبان انگلیسی (CAE ) ودانشجوی کارشناسی ارشد تاریخ ایران باستان دردانشگاه تهران .آموزش زبان انگلیسی درتمامی مقاطع تحصیلی راهنمایی ودبیرستان تماس:09107642160 (تمام وقت) -تدریس خصوصی-تدریس زبان انگلیسی-کلاس آموزش انگلیسی-آموزش زبان انگلیسی-کلاس خصوصی زبان-یادگیری زبان انگلیسی -فراگیری انگلیسی

پنجشنبه، ۵ تير ۱۳۹۳

تدریس خصوصی زبان انگلیسی
محمدعلی پناهی دانشجوی کارشناسی زبان انگلیسی (CAE ) ودانشجوی کارشناسی ارشد تاریخ ایران باستان دردانشگاه تهران .آموزش زبان انگلیسی درتمامی مقاطع تحصیلی راهنمایی ودبیرستان تماس:09107642160 (تمام وقت) -تدریس خصوصی-تدریس زبان انگلیسی-کلاس آموزش انگلیسی-آموزش زبان انگلیسی-کلاس خصوصی زبان-یادگیری زبان انگلیسی -فراگیری انگلیسی

سه شنبه، ۲۴ تير ۱۳۹۳

تدریس خصوصی زبان انگلیسی - آموزش زبان
آموزش زبان انگلیسی تدریسی خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل شما با دبیر زبان انگلیسی دارای مدرک بین المللی TEFL از موسسه ITTT بزرگترین مرکز تربیت معلم زبان انگلیسی. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و با به وب سایت زیر مراجعه بفرمائید. www.shahramenglish.ir

چهارشنبه، ۲۲ دي ۱۳۸۹

تدریس زبان انگلیسی
تدریس زبان انگلیسی کلیه دوره ها شامل راهنمایی ، دبیرستان ، کنکور ، گرامر و تمامی مهارت ها به صورت خصوصی.-زبان انگلیسی-تضمینی مکالمه-انگلیسی-خصوصی-آموزش-مکالمه-کنکور ارشد-کنکور کاردانی-کنکور کارشناسی-زبان انگليسي-گرامر زبان-خصوصی زبان-موسسه زبان-زبان انگلیسی

دوشنبه، ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

09123209870
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی برای تمامی گروههای سنی تدریس خصوصی کتابهای زبان انگلیسی راهنمایی و دبیرستان و آمادگی جهت کنکور مهدی یوسف زاده ایمیل:[email protected] تلفن: 09127710891 / -آموزش زبان نصرت-زبان انگلیسی-زبان نصرت-تضمینی مکالمه-زبان انگلیسی-کنکور کارشناسی-کنکور کاردانی-لکنت زبان-کانون زبان-خصوصی زبان-موسسه زبان-زبان انگليسي-دیکشنری انگلیسی-گرامر زبان-زبان اصلی-آموزش مکالمه-آموزشگاه زبان-آمادگی آزمون-مکالمه زبان-جزوات کنکور

دوشنبه، ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

آموزش زبان انگلیسی با متدهای جدید توسط مدرس زبان
آموزش زبان انگلیسی توسط مترجم و مدرس زبان انگلیسی در تمامی سنین همگام با شما... انگلیسی را همچون زبان مادری خود بیاموزید..

جمعه، ۱۸ بهمن ۱۳۸۷

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی
تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی برای تمامی گروههای سنی تدریس خصوصی کتابهای زبان انگلیسی راهنمایی و دبیرستان و آمادگی جهت کنکور مهدی یوسف زاده ایمیل:[email protected] تلفن: 09127710891 / -زبان انگلیسی-کنکور کارشناسی-کنکور کاردانی-لکنت زبان-کانون زبان-خصوصی زبان-موسسه زبان-آموزشگاه زبان-مکالمه زبان-زبان نصیر-گرامر زبان-دیکشنری انگلیسی-زبان انگليسي-آمادگی آزمون-آموزش مکالمه-زبان اصلی-کنکور معماری

دوشنبه، ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

موسسه آموزشی فرهنگی تندرو
موسسه فرهنگی آموزشی تندرو مکالمه زبان انگلیسی برگزاری دوره فرانسه ومصاحبه کبک با اساتید مجرب دوره های ترکی استانبولی آمادگی آزمون TOMER کلاسهای ایتالیایی اسپانیایی دانمارکی و سوئدی-زبان انگلیسی-زبان هلندی-زبان انگلیسی-زبان انگلیسی-موسسه زبان-خصوصی زبان-گرامر زبان-زبان فرانسه-آمادگی آزمون

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲

www.holandnt2.7gardoon.com 88956947
ترجمه و تدریس زبان انگلیسی
ترجمه متون و تدریس زبان انگلیسی در تمام مقاطع-زبان انگلیسی-مقاله ترجمه-متون تخصصی-گرامر زبان-زبان انگليسي-مکالمه زبان

سه شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۲

تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی
تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی آمادگی امتحان IELTS آمادگی مصاحبه سفارت General English کلاسهای فیلم دروس دبیرستان و دروس دانشگاهی-انجمن دبیران-زبان انگلیسی-پیش دانشگاهی-کانون زبان-خصوصی زبان-موسسه زبان-زبان انگليسي-دیکشنری انگلیسی-گرامر زبان-مکالمه زبان-آموزشگاه زبان-آمادگی آزمون-وقت سفارت-آموزش خصوصی-سفارت آمریکا

شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۲

تدریس خصوصی کتابهای زبان انگلیسی راهنمایی و دبیرستان
تدریس خصوصی کتابهای زبان انگلیسی راهنمایی و دبیرستان و آمادگی جهت کنکور تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی برای تمامی گروههای سنی مهدی یوسف زاده ایمیل:[email protected] تلفن: 09127710891 / -جزوات مدیریت-زبان انگلیسی-کنکور کارشناسی-کنکور کاردانی-لکنت زبان-کانون زبان-مکالمه زبان-زبان نصیر-گرامر زبان-دیکشنری انگلیسی-زبان انگليسي-موسسه زبان-خصوصی زبان-آموزشگاه زبان-آمادگی آزمون-آموزش مکالمه-زبان اصلی

دوشنبه، ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

زبان انگليسي مخصوص
آموزش زبان انگلیسی ویژه زنان خانه دار آموزش زبان انگلیسی از 3 ساله تا 300 ساله آموزش زبان انگلیسی ویژه معلولین و جانبازان آموزش زبان انگلیسی شاد شاد و فوق العاده کاربردی در سايت http://www.salamzaban.com

يكشنبه، ۲ خرداد ۱۳۸۹

تدریس زبان انگلیسی برای تمامی گروههای سنی
تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی برای تمامی گروههای سنی تدریس خصوصی کتابهای زبان انگلیسی راهنمایی و دبیرستان و آمادگی جهت کنکور -درس استعداد تحصیلی-برنامه ریزی-موسسه زبان-خصوصی زبان-کانون زبان-لکنت زبان-کنکور کاردانی-کنکور کارشناسی-زبان انگلیسی-زبان انگليسي-دیکشنری انگلیسی-گرامر زبان-زبان نصیر-مکالمه زبان-آموزشگاه زبان-آمادگی آزمون-آموزش مکالمه-زبان اصلی-جزوات کنکور مهدی یوسف زاده ایمیل:[email protected] تلفن: 09127710891 /

دوشنبه، ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

تدریس خصوصی و گروهی زبان انگلیسی توسط خانم
تدریس خصوصی، گروهی و کلاسی مکالمه و گرامر انگلیسی توسط دبیر خانم و با 5 سال سابقه تدریس در آموزشگاهها برگزاری کلاسهای تقویتی زبان انگلیسی دوره راهنمایی و دبیرستان به صورت خصوصی و گروهی -زبان انگلیسی-خصوصی زبان-موسسه زبان-زبان انگليسي-گرامر زبان-مکالمه زبان-آموزش دوره-آموزش خصوصی

سه شنبه، ۲۷ فروردين ۱۳۹۲

آموزش مکالمه زبان انگلیسی،
آموزش زبان انگلیسی ، آموزش زبان انگلیسی ، آموزش زبان انگلیسی ، آموزش زبان اینگلیسی، ، آموزش زبان اینگلیسی، ، آموزش زبان اینگلیسی، آموزش دستور زبان اینگلیسی، آموزش دستور زبان اینگلیسی، آموزش دستور زبان اینگلیسی، آموزش مکالمه زبان اینگلیسی، آموزش مکالمه زبان اینگلیسی، آموزش مک . . .

يكشنبه، ۲ خرداد ۱۳۸۹

روشی کاملا" متفاوت برای یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی در خواب معجزه و تحولی عظیم در یاد گیری زبان انگلیسی با شیوه هایی کاملاً نوین، تضمینی و عملی حتماً امتحان کنید

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

تدریس خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی زبان انگلیسی(تضمینی) از راهنمایی تا دانشگاه بصورت خصوصی -آموزشگاه زبان-زبان انگليسي-موسسه زبان-خصوصی زبان-گرامر زبان-آموزش تضمینی

دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۱

تدریس خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استانبول- ترکیه تدریس زبان انگلیسی توسط فارغ التحصیل زبان انگلیسی از کانون زبان ایران و دارای مدرک 7 IELTS از idp IELTS AUSTRALIA آشنا به سیستمهای نوین آموزش اینترنتی و ... در شهر استانبول ترکیه (خانم ) . تدریس گام به گام منطبق با اصول آموزش جهانی برای کودکان و زبان مکاتبه ای و تجاری برای صاحبان مشاغل بین المللی .تلفن 00905346044277 -زبان انگلیسی-آموزش-کانون زبان

پنجشنبه، ۲۱ دي ۱۳۹۱

HÜRRÝYET BULVARI BEYLIKDÜZÜ/ ISTANBUL 00905346044277
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استانبول- ترکیه تدریس زبان انگلیسی توسط فارغ التحصیل زبان انگلیسی از کانون زبان ایران و دارای مدرک 7 IELTS از idp IELTS AUSTRALIA آشنا به سیستمهای نوین آموزش اینترنتی و ... در شهر استانبول ترکیه (خانم ) . تدریس گام به گام منطبق با اصول آموزش جهانی برای کودکان و زبان مکاتبه ای و تجاری برای صاحبان مشاغل بین المللی .تلفن 00905346044277 -زبان انگلیسی-آموزش-کانون زبان

پنجشنبه، ۲۱ دي ۱۳۹۱

HÜRRÝYET BULVARI BEYLIKDÜZÜ/ ISTANBUL 00905346044277
جزوات کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و مترجمی
جزوات کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و مترجمی فروش جزوات ارشد زبان انگلیسی جزوات ارشد زبان انگلیسی جزوات کارشناسی ارشد زبان انگلیسی جزوات کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و مترجمی شماره تماس جهت نحوه خرید و ارسال پاسخگوی 24 ساعته (حتی روز های تعطیل) 09197566054 www.jozve.shoploger.com . . .

يكشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۱

www.arshad.shopingfa.com 09197566054
مشاوره پايانامه تخصصي زبان انگليسي
خدمات پژوهشی: مشاوره پایانامه آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی مشاوره و انتخاب موضوع پروپوزال آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی مشاوره پروژه های دانشگاهی در شاخه های رشته های زبان انگلیسی ارایه موضوعات رایگان با منبع بروز 2012 ادیت و ویراستاری علمی بخش های Review of literature تکمیل فصل Review of Literature بدون کپی و پیست. توسط وحید نوروزی (مدیر گروه زبان ایران ساما)

جمعه، ۶ مرداد ۱۳۹۱

09118283949
آموزش زبان انگلیسی با متـد کشور چیـن
متدجدید آموزشی با فوکس بر روی یادگیری دقیق و جزئی لغات همراه با گرامر کاربردی با یادگیری فوق العاده سریع و جذاب آموزش زبان انگلیسی پایه اول و دوم و سوم متوسطه با متد جدید -زبان انگلیسی-خصوصی زبان

يكشنبه، ۳ شهريور ۱۳۹۲

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و ترجمه متون انگلیسی
جهت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در پایه ها و مقاطع مختلف تحصیلی همچنین آموزش مکالمه و یا ترجمه متون انگلیسی به فارسی و یا آموزش فن ترجمه با تضمین کامل و پشتیبانی و حل هرگونه مشکل و یا پاسخگویی به سوالات شما با شماره موبایل 09166207883 به نام منصور منصوری دبیر مجرب و با سابقه زبان انگلیسی تماس حاصل فرمائید./ -زبان انگلیسی-تضمینی مکالمه-خصوصی زبان-آموزش خصوصی--تدریس خصوصی-تدریس خصوصی-آإموزش خصوصی-متدهای تدریس-مکالمه زبان-گرامر زبان

دوشنبه، ۴ شهريور ۱۳۹۲

www.englishteacher1.7gardoon.com
تدریس خصوصی ربان انگلیسی
تدریس خصوصی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته توسط کارشناس زبان انگلیسی کلیه دوره ها: مکالمه فشرده گرامر پایه و تخصصی دستور زبان تدریس کلیه دوره های زبان عمومی راهنمایی و دبیرستان پیش دانشگاهی و دانشگاه

چهارشنبه، ۲۰ فروردين ۱۳۹۳

09399318082
قوی ترین دیکشنری های تخصصی انگلیسی
کاملترین پکیج دیکشنری های تخصصی زبان انگلیسی قوی ترین دیکشنری های تخصصی نصب آسان بدون نیاز به کرک قابلیت جستجو دارای تلفظ صوتی و نوشتاری دارای دیکشنری های : Cambridge Advanced Learners Dictionary Longman Dictionary of American English Macmillan English Dictionary for Advanced Learners 2nd Edition Merriam Webster s 11th Collegiate Dictionary & Thesaurus Oxford Advanced Learner s Dictionary 8th Edition Lingoes: Persian to english,english to persian, english to english , ... more than 50 dictionaries -آموزش زبان نصرت-تضمینی مکالمه-زبان انگلیسی-سی دی-زبان انگلیسی-زبان هلندی-خصوصی زبان-زبان انگليسي-دیکشنری انگلیسی-گرامر زبان-زبان فرانسه-زبان نصیر-مکالمه زبان-زبان کره

دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۲

tehran 09332979267
معجزه در مکالمه انگلیسی در کمترین زمان \" با تخفیف ویژه\"
آموزش مکالمه زبان انگلیسی و IELTS توسط استاد با دیپلم تدریس زبان انگلیسی و مدرک IELTS از دانشگاه کمبریج انگلستان و چندین سال سابقه تدریس زبان انگلیسی با ما تا آخر شهریور ماه همراه شوید و از تخفیف ویژه دریافت 10 جلد کتاب زبان انگلیسی به صورت رایگان بهره مند شوید

شنبه، ۵ شهريور ۱۳۹۰

تهران
تدریس خصوصی انگلیسی - توسط استاد انگلیسی زبان
; ; تدریس خصوصی انگلیسی توسط استاد انگلیسی زبان آمادگی IELTS مکالمه، تحصیلی، مهاجرتی بارزگانی، تجاری در منزل یا محل کار شما از مبتدی تا پیشرفته ;

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

آموزش زبان انگلیسی IELTS
آموزش زبان انگلیسی IELTS آموزش زبان انگلیسی آیلتس (IELTS) به صورت رایگان برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید http://vuni.mihanblog.com/post/133

جمعه، ۱۵ مهر ۱۳۹۰

زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزیم
Professional Native Teachers Translators on Hand زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزیم زبان انگلیسی را آنگونه که هست یاد بگیریم. مکالمه و گرامر

شنبه، ۳۰ شهريور ۱۳۸۷

0218899520
آگهی های ویژه :
فروش و نصب انواع تلویزیون شهری

تدریس خصوصی زبان ، آیلتس IELTS ، تافل TOEFL،آی بی تیIBT،جی آر ایGRE، مکالمه

ثبت اطلاعات و دسته بندی مشتریان

راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان طلوع CRM

درمان لکنت زبان با دستگاه pff-RHS

دستگاه فراخوان بیسیم مشتری بدون اتصال به کامپیوتر

آموزشگاه زبان بهروش ویژه کودکان و نوجوانان شرق تهران

آموزشگاه تخصصی تعمیرات قطعات کامپیوتر

آموزش الکترونیک پایه SMD و عیب یابی بورد

آموزش الکترونیک پایه SMD و عیب یابی بورد

دوره های تخصصی آموزش انواع باکس در آموزشگاه تعمیرات موبایل

دوره های تخصصی آموزش انواع باکس در آموزشگاه تعمیرات موبایل

گفتاردرمانی ، اختلالات گفتاری ، لکنت زبان ، تندگویی ،گفتاردرمانی باقری

برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Yahoo" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Google اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Google" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Yahoo اینجا کلیک کنید

Home  |  Advertise with Us  |  About Us  |   Rss

تبلیغ رایگان و ویژه - تبلیغات رایگان -درج آگهی رایگان ، ویژه و ستاره‌دار - آگهي رايگان - تبليغات رايگان اينترنتيتمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
هفت گردون مسئولیتی در قبال مطالب عنوان شده در آگهی ها ندارد