7GARDOON.COM

شبکه تجاری هفت گردون 7Gardoon Commercial Network
پنل کاربری
ثبت نامRegisterورودLogin
ثبت اطلاعات شرکت ها
آیا مایل هستید در زمینه کاریتان مشتری به شما معرفی کنیم؟
گروه آگهی ها
  آگهی های ویژه
  پرداخت آنلاین
  پرداخت آنلاین
  نحوه پرداخت آنلاین
  تماس با ما
  شماره تلفن ها و Email
  آگهی های بروز شده
   آگهی های پیشنهادی
   آخرین آگهی های ارسال شده
    آخرین آگهی های رایگان
     دانلود نوار ابزار ۷گردون
     Get our toolbar!
     برای دسترسی سریع و بهتر به ۷گردون این نوار را دانلود نمایید.

     موارد یافت شده برای

     بار دیگر

     کتاب مدیریت در جامعه آینده
     کتاب مدیریت در جامعه آینده نویسنده : پیتر دراکر مترجم : غلامحسین خانقایی ; در این کتاب پیتر دراکر ، نویسنده و مشاور پرآوازه مدیریت ، در کهن سالی بار دیگر با دانش ، بینش و افکار جدیدی ، درباره جهان همیشه متغیر کسب و کار باز می نگرد . او در این کتاب از نقش همواره رو به توسعه و پیچیدگی مدیران اجرایی ، سرپرستان و کلیه دانش گران سخن می گوید. در اغلب فصل های کتاب ، دو درون مایه اصلی وجود دارد : یکی موج سریع افزایش اطلاعات در اطراف . . .

     يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

     021-88880700-1
     10 دلار بابت زير مجموعه گيري
     . . . ریافت نمایید ولی همان طور که گفته شد;شما ماتریکس 10نفری رو ادامه بدید (در لول اول خود10نفر معرفی کنید و اونها همهمینطور);تا هم درامدتان بیشتر شود و هم زودتر به مبلغ مناسب دست یابید با این روشاشباع شدن بازار نیز کندتر پیش می رود یعنی برای همه فرصت باقی می ماند.;; C.چه دلیلی برای اعتبار این کمپانی دارید ؟ کمپانی دارای 4 اعتبار خاص می باشد که گفته های این سایت را نه تنها تایید می کنند بلکه کار ما را نیز به راحتی پیش می برند (اعتماد ما کامل می شود) به این شکل که اولین اعتبار کمپانی و برترین انها بیمه نامه اس اس ال می باشد این بیمه نامه جهت حفاظت از اطلاعات و بیم . . .

     جمعه، ۱ شهريور ۱۳۸۷

     قبولی در کنکور87 با روش شگفت ان ال پی
     . . . ان آشنا می کند تا حداکثر استفاده را از توانایی های مغز خود ببرید و شما را به یکی از مهمترین اصول در آزمون های تستی که هیچ داوطلبی به آن توجه ندارد ( شیوه ی طراحی یک سوال تستی و پنهان کردن پاسخ صحیح بین سه گزینه غلط توسط طراحان تست کنکور)مجهز خواهد کرد. در کنکور 86 کارایی روش مذکور بار دیگر ثابت گردید و با توجه به مفهومی بودن کنکور در سال های اخیر بیش از پیش استفاده از این روش احساس می شود. با استفاده از تکنیک های این روش حداقل 40% بیشتر از معلومات خود نتیجه گیری خواهید کرد: 0% معلومات + NLPدرطراحی تست = 40% 30%معلومات + NLPدرطراحی تست =70% 60%معلومات + NLPدرطراحی تست = . . .

     يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

     09125953743
     کشف گزینه صحیح در سوالات کنکورها
     . . . ان آشنا می کند تا حداکثر استفاده را از توانایی های مغز خود ببرید و شما را به یکی از مهمترین اصول در آزمون های تستی که هیچ داوطلبی به آن توجه ندارد ( شیوه ی طراحی یک سوال تستی و پنهان کردن پاسخ صحیح بین سه گزینه غلط توسط طراحان تست کنکور)مجهز خواهد کرد. در کنکور88 کارایی روش مذکور بار دیگر ثابت گردید و با توجه به مفهومی بودن کنکور در سال های اخیر بیش از پیش استفاده از این روش احساس می شود. با استفاده از تکنیک های این روش حداقل 40% بیشتر از معلومات خود نتیجه گیری خواهید کرد: 0% معلومات + NLPدرطراحی تست = 40% 30%معلومات + NLPدرطراحی تست =70% 60%معلومات + NLPدرطراحی تست = . . .

     جمعه، ۱۶ بهمن ۱۳۸۸

     02133570336
     کنکور 89 و قبولی حتمی شما و موفقیت شما
     . . . ان آشنا می کند تا حداکثر استفاده را از توانایی های مغز خود ببرید و شما را به یکی از مهمترین اصول در آزمون های تستی که هیچ داوطلبی به آن توجه ندارد ( شیوه ی طراحی یک سوال تستی و پنهان کردن پاسخ صحیح بین سه گزینه غلط توسط طراحان تست کنکور)مجهز خواهد کرد. در کنکور 88کارایی روش مذکور بار دیگر ثابت گردید و با توجه به مفهومی بودن کنکور در سال های اخیر بیش از پیش استفاده از این روش احساس می شود. در ضمن تست های حل شده کنکور 88 با این روش ارسال می گردد. با استفاده از تکنیک های این روش حداقل 40% بیشتر از معلومات خود نتیجه گیری خواهید کرد: 0% معلومات + NLPدرطراحی تست = 40% . . .

     جمعه، ۱۶ بهمن ۱۳۸۸

     02133570336
     نرم افزار انبارداری
     نرم افزار جامع انبارداری و مدیریت فروش تحت شبکه با بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور ظاهری ساده ، زیبا ، کاملا" فارسی. کاربری فوق العاده آسان و قابل استفاده برای تمام سطوح. دسترسی آسان به قسمت های مختلف نرم افزار. بهره گیری از امکانات نرم افزار در کوتاهترین زمان ممکن. استفاده از استاندارد های روز . . .

     سه شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

     تدريس خصوصي گيتار پاپ بدون روش نت با روش گوشي بسيا
     . . . قشان استفاده می کنند . توصیه می کنیم‎ ‎عشق و علاقه ‏خود را اینگونه هدر ندهید‎ . برای دسته اول که مشکل خاصی وجود ندارد‎ ‎و طبق روال عادی در کلاس ها حاضر شده و به آموختن فنون نوازندگی گیتار رفته رفته‎ ‎مسلط می ‏شوند. و اما‎ برای دسته دوم به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنم یک بار‎ ‎دیگر در یک موقعیت مناسب فکری و روحی با فراق بال به نحوه آموزش ما و ‏آینده خود در‎ ‎گیتار نزد ما نگاهی بیندازید و خود را برای یکبار دیگر محک بزنید ببینید ! سبک پاپ‎ ‎در گیتار سبکی سلیقه ای است مهم روش ‏انتقال مفهیم گیتاری به هنرجوییست که قبلاً‎ ‎یادگیری گیتار را امتحا . . .

     شنبه، ۱۱ تير ۱۳۹۰

     09127374215
     کنکور ریاضی و کسب رتبه و موفقیت بی نظیر
     . . . ان آشنا می کند تا حداکثر استفاده را از توانایی های مغز خود ببرید و شما را به یکی از مهمترین اصول در آزمون های تستی که هیچ داوطلبی به آن توجه ندارد ( شیوه ی طراحی یک سوال تستی و پنهان کردن پاسخ صحیح بین سه گزینه غلط توسط طراحان تست کنکور)مجهز خواهد کرد. در کنکور 88 کارایی روش مذکور بار دیگر ثابت گردید و با توجه به مفهومی بودن کنکور در سال های اخیر بیش از پیش استفاده از این روش احساس می شود. با استفاده از تکنیک های این روش حداقل 40% بیشتر از معلومات خود نتیجه گیری خواهید کرد: 0% معلومات + NLPدرطراحی تست = 40% 30%معلومات + NLPدرطراحی تست =70% 60%معلومات + NLPدرطراحی تست = . . .

     جمعه، ۱۶ بهمن ۱۳۸۸

     02133570336
     فروشگاه انلاین ایرانسل-تالیا-همراه اول ((تک شارژ
     ایا تا به حال برایتان پیش امده که در ساعاتی از شب ویا روزهای تعطیل ویا وقتی که فرصت بیرون رفتن از منزل را ندارید شارژسیم کارتتان تمام شده باشد پس بهترین راه این است که: با ارامش خاطر به دور از هر زحمتي در منزل خود پشت ميز كامپيوتر خودتان تنها با فشردن چند كليك سيم كارت اعتباري خود راشارژ كنيد . حتي در روزهاي تعطيل ودر ساعات شب كه هيچ مغازه اي باز نيست واینکه چرا نباید همانند کشورهای پیشرفته مدرن باشیم وانلاین خرید کنیم انلاین قبوض اب وبرق وگاز وتلفن خود را پرداخت کنیم در عصر کامپیوتر که همه چیز به راحتی امکان پذ . . .

     شنبه، ۹ آبان ۱۳۸۸

     اختیار شما در دست کیست؟
     . . . ذیری خود را در برابر سلطهجویی ارزیابی نمایید. با هفت اقدام سلطهجویانه مورد استفادهی سلطهجویان آشنا شوید. روشهای مقاومت در برابر تلاشهای سلطهجو را بیاموزید. از یک هدف ساده و سهل به هدفی سخت و استوار تبدیل شوید. خود را از روابط سلطهجویانه کنار بکشید. اجازه ندهید در آینده بار دیگر اسیر سلطهجویان شوید. سررشته امورتان را به دست دیگران ندهید. قيمت فروش : 20,000ريال فروشگاه اینترنتی باکتاب با دارا بودن گروهبندیهای موضوعی مختلف از جمله: ادبیات، آموزشی و کمک درسی، کتب دانشگاهی، زبان، روانشناسی، کودک و نوجوان، فنی و مهندسی، دین و عرفان، حسابداری و اق . . .

     يكشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۸۹

     021-66977118
     کنکور علوم تجربی کسب رتبه و موفقیت
     . . . ان آشنا می کند تا حداکثر استفاده را از توانایی های مغز خود ببرید و شما را به یکی از مهمترین اصول در آزمون های تستی که هیچ داوطلبی به آن توجه ندارد ( شیوه ی طراحی یک سوال تستی و پنهان کردن پاسخ صحیح بین سه گزینه غلط توسط طراحان تست کنکور)مجهز خواهد کرد. در کنکور 88 کارایی روش مذکور بار دیگر ثابت گردید و با توجه به مفهومی بودن کنکور در سال های اخیر بیش از پیش استفاده از این روش احساس می شود. ================== اکثر داوطلبان در ابتدا بسیار راغب به درس خواندن هستند ولی بعد از گذشت مدتی بسیار دل زده و بی حوصله می شوند و ما در این پکیج شما را برای تمرکز و پشتکار در مطال . . .

     جمعه، ۱۶ بهمن ۱۳۸۸

     02133570336
     شرکت شمیم گستر کاشان
     شرکت شمیم گستر کاشان توزیع مواد غذایی ، شوینده و بهداشتی سوابق و امکانات گروه بازرگانی شمیم کاشان خدمتتان اعلام میگردد. 1- سابقه: 10 سال پخش مویرگی. 2- امکانات توزیع: شش دستگاه کامیونت. 3- انبار: انبار به متراژ 900 متر و انبار دیگر به متراژ 700 متر. 4- محدود پخش: کاشان ، قمصر ، نیاسر ، آران و بیدگل ، دلیجان ، محلات ، نطنز ، بادرود ، میمه ، بزرک ، ابوزیدآباد و مناطق تابعه. 5- فروشگاههای تحت پوشش: حداقل در همه زمانها ، 2200 باب فروشگاه فعال. 6- نیروی انسانی: 42 نفر. 7- شرکتهای تامی . . .

     دوشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۰

     0361-5570991
     گستره محبت
     گستره محبت روایت زندگی، عاطفه و مهر همیشه ماندگار مادر است که باید یک بار دیگر بر ذهن فراموشکار و قلب سرد تاریخ حک کرد. داستان با ازدواج دو خانواده سرشناس و متمول آغاز می شود. همه چیز بر وفق مراد است. مهمانیهای شبانه و دیدارهای خواسته یا ناخواسته و آشنایان دور و نزدیک همه حاکی از پیوندی فرخنده است. اما طبیعت و روزگار اغلب سودای دیگری دارد که ساز . . .

     يكشنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۸۹

     021-66977118
     نرم افزارجامع انبارداری:
     این سیستم کلیه عملیات مورد نیاز که قبلا در قالب سیستم سنتی انبارداری به صورت دستی و کاغذی انجام می‌گرفت به صورت خودکار و با قابلیت‌های بسیار بیشتر در اختیار شما قرار می‌دهد. به عبارت دیگر سیستم جامع انبارداری ابزاری مناسب جهت دریافت داده‌های واحد مربوطه درقالب ثبت مشخصات انبار، انباردارها و کالاهای مربوط به هر انبار به تعداد نامحدو . . .

     شنبه، ۳ مهر ۱۳۸۹

     05612233161
     دانلود رايگان جزوات ارشد زيست شناسي گرايش ژننتيك
     . . . طلبين آماده گرديده است .از ويژگيهاي منحصر به فرد جزوات ،گنجاندن تستهاي 10 سال اخير در لابه لاي نكات مي باشد . براي مشاهده ي نمونه جزوات به سايت اينترنتي مؤسسه مراجعه فرماييد WWW.farhangostar.ir 2 - آزمونهاي مرحله اي :14 مرحله آزمون كشوري به صورتي برنامه ريزي شده است كه داوطلبين گرامي يكبار تا پايان بهمن ماه و بار دوم تا ابتداي خرداد كليه دروس را دوره نمايند .بدين روش داوطلبيني كه قصد شركت در آزمون وزارت علوم (مجموعه زيست شناسي )و تربيت مدرس را دارند مي توانند به خوبي از اين برنامه استفاده نمايند و ساير داوطلبان نيز تا قبل از پايان سال يك بار دروس خود را مطالعه . . .

     دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۸۹

     3232543-0141
     جزوات ارشدآموزش بهداشت
     . . . طلبين آماده گرديده است .از ويژگيهاي منحصر به فرد جزوات ،گنجاندن تستهاي 10 سال اخير در لابه لاي نكات مي باشد . براي مشاهده ي نمونه جزوات به سايت اينترنتي مؤسسه مراجعه فرماييد WWW.farhangostar.ir 2 - آزمونهاي مرحله اي :14 مرحله آزمون كشوري به صورتي برنامه ريزي شده است كه داوطلبين گرامي يكبار تا پايان بهمن ماه و بار دوم تا ابتداي خرداد كليه دروس را دوره نمايند .بدين روش داوطلبيني كه قصد شركت در آزمون وزارت علوم (مجموعه زيست شناسي )و تربيت مدرس را دارند مي توانند به خوبي از اين برنامه استفاده نمايند و ساير داوطلبان نيز تا قبل از پايان سال يك بار دروس خود را مطالعه . . .

     پنجشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۸۹

     3232543-0141
     دانلودرايگان جزوات ارشد آموزش بهداشت
     . . . طلبين آماده گرديده است .از ويژگيهاي منحصر به فرد جزوات ،گنجاندن تستهاي 10 سال اخير در لابه لاي نكات مي باشد . براي مشاهده ي نمونه جزوات به سايت اينترنتي مؤسسه مراجعه فرماييد WWW.farhangostar.ir 2 - آزمونهاي مرحله اي :14 مرحله آزمون كشوري به صورتي برنامه ريزي شده است كه داوطلبين گرامي يكبار تا پايان بهمن ماه و بار دوم تا ابتداي خرداد كليه دروس را دوره نمايند .بدين روش داوطلبيني كه قصد شركت در آزمون وزارت علوم (مجموعه زيست شناسي )و تربيت مدرس را دارند مي توانند به خوبي از اين برنامه استفاده نمايند و ساير داوطلبان نيز تا قبل از پايان سال يك بار دروس خود را مطالعه . . .

     دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۸۹

     3232543-0141
     بسته جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
     . . . اشد را به صورت PDF شده در یك در وی دی جمع آوری نماییم و با كاهش قیمت آن برای بالا بردن توان خرید برای همه داوطلبان در وقت و هزینه شما داوطلبان عزیز صرفه جویی نماییم. پس از فروش كپی های غیر مجاز این مجموعه در فروشگاهها توسط افراد غیر مجاز با قیمت های گزاف بر آن شدیم كه قیمت جزوات را بار دیگر كاهش دهیم و از طریق وب سایت همیشه آنلاین به عرضه مستقیم آن بپردازیم. با كارشناسی های مجدد قیمت این مجموعه ( DVD - دی وی دی ) با ارزش را فقط 15000 تومان در نظر گرفتیم در صورتی كه اگر شما این هزینه هارا یكجا برای حضور در این كلاس ها صرف می كردید به 1000000 تومان می رسید. قصد ما فقط كم . . .

     سه شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۲

     09358027490
     آموزش حرفه اي نرم افزار اتوكد (AutoCAD)
     . . . افزار اتوکد - تدریس اتوکد - AutoCAD - آموزشهای فوق پیشرفته اتوکد - جزوات اتوکد - جزوه AutoCAD زکات علم آموختن آن به دیگران است ... انسانها با آموزشها ساخته میشوند؛ آموزش صحیح هنر ماست. مژده به دانشجویان و علاقه مندان به نرم اقزار اتوکد آموزش حرفه ای اتوکد در منزل یا آموزشگاه این بار در ارومیه ... تجربه به دفعات ثابت کرده که بیشتر مشکلات ما در کشور از کمبود شدید آموزش در بخش های مختلف بخصوص در زمینه های فنی چه در بعد کمّی و چه در بعد کیفی نشأت میگیرد. به عبارت دیگر میتوان گفت که امروز کشور ما از کمبود شدید آموزش یا کیفیت ضعیف آن رنج میبرد و تا زمانی که این . . .

     دوشنبه، ۱۳ دي ۱۳۸۹

     0441-3472913
     آبگرمکن خورشیدی
     شرکت تولیدی مسماری با بیش از 40 سال سابقه در صنعت و خدمت به هموطنان بار دیگر توانایی خود را با همکاری شرکت ترکیه ای در ساخت آبگرمکن های خورشیدی و استفاده از انرژی رایگان آغاز و به مرحله اجرا گذاشته و از تمام استانها و شهرستانهای سطح کشور نمایندگی فروش می پذیرد.

     پنجشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۸۹

     04114252536
     محافظ امواج موبایل سیفر کال SAFER CALL
     سلام دوستان عزیز بار دیگر بزرگترین و مطمئن ترین فروشگاه اینترنتی ایران www.shop.iranforoush.com محصولی را عرضه کرد: محافظ امواج موبایل سیفر کال SAFER CALL سیفر کال SAFER CALL موبایل محصولی است که به طور گسنرده در اروپا کاربرد دارد و امروزه در آسیا بخصوص در آسیای غربی در حال گسترش است. این محصول کاملا تست شده . . .

     چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۱

     محافظ امواج موبایل سیفر کال SAFER CALL
     سلام دوستان عزیز بار دیگر بزرگترین و مطمئن ترین فروشگاه اینترنتی ایران www.iranforoush.com محصولی را عرضه کرد: محافظ امواج موبایل سیفر کال SAFER CALL سیفر کال SAFER CALL موبایل محصولی است که به طور گسنرده در اروپا کاربرد دارد و امروزه در آسیا بخصوص در آسیای غربی در حال گسترش است. این محصول کاملا تست ش . . .

     دوشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۰

     نرم افزار حسابداری ویژه دکوراسیون داخلی
     . . . سود وزیان هرپروژه • امکان چاپ و گزارش بر اساس: • ریز هزینه های انجام شده در هرپروژه به تفکیکگروه های هزینه ها • مقدار مواد مصرفی هرپروژه • میزان پرداخت به پیمانکاران جزء به تفکیک پروژه وپیمان • گردش و مانده حساب اشخاص به تفکیک پروژه امکانات عمومی : • امکان تعریف انبارهای نا محدود وسیستم انتقال کالا ا ز انبار به انبار دیگر • امکان تعریف شرکتها ,فروشگاهای متعدد • طبقه بندی حسابها تا شش سطح (گروه , کل , معین , گروه تفضیلی و تفضیلی 2 و تفضیلی های شناور) • امکان تعریف 5سطح قیمت فروش کالا و نسبت دادن به مشتریان خاص و تعیین 5 سطح در صد تخفیف برای م . . .

     شنبه، ۲ شهريور ۱۳۹۲

     05118408737
     نرم افزارحسابداری ویژه باغسراهاوتالارها
     . . . - تقویم تالار با امکان تعریف مناسبت ها واعیاد مختلف و همچنین ، رزرو مجالس - امکان تعریف انواع شیفت ها و ساعات هرشیفت - گزارشگیری های متنوع از انواع مجالس و شیفت های آزاد جهت رزرو - ثبت کامل حسابداری مربوط به قراردادها و دریافت وپرداخت ها امکانات عمومی : 1. امکان تعریف انبارهای نامحدود و سیستم انتقال کالا از انبار به انبار دیگر 2. امکان تعریف شرکتها , فروشگاههای متعدد 3. طبقه بندی حسابها تا شش سطح ( گروه , کل , معین , گروه تفضیلی , تفضیلی و تفضیلی 2 ,( تفضیلی های شناور)) 3. امکان تعریف 5 سطح قیمت فروش کالا و نسبت دادن به مشتریان خاص و تعیین 5 سطح درصد تخف . . .

     شنبه، ۲ شهريور ۱۳۹۲

     8406699-0511
     نرم افزار حسابداری ویژه بتن آماده
     . . . تن - امکان تعریف و ثبت میکسر و کامیون حمل بتن در فاکتور - امکان تعریف و ثبت پمپ (ثابت ومتحرک) در فاکتور - انواع گزارشهای متنوع از کارکرد میکسر و پمپ ها - امکان تعریف وارتباط نرم افزار با برنامه باسکول - امکان ثبت وزن خالی وپر کامیون های حمل و. . . . امکانات عمومی : - امکان تعریف انبارهای نامحدود و سیستم انتقال کالا از انبار به انبار دیگر - امکان تعریف شرکتها , فروشگاههای متعدد - طبقه بندی حسابها تا شش سطح ( گروه , کل , معین , گروه تفضیلی , تفضیلی و تفضیلی 2 ,( تفضیلی های شناور)) - امکان تعریف 5 سطح قیمت فروش کالا و نسبت دادن به مشتریان خاص و تعیین 5 سطح درصد تخفی . . .

     چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

     0511-8409434
     ساعت بی نظیر SWATCH
     ساعت بی نظیر SWATCH ساعتی زیبا برای افرادی خوش تیپ و خوش سلیقه ،بار دیگر زیبایی را با ما تجربه کنید این ساعت کاملا جدید میباشد و صفحه آن بسیار جذاب است به طوری که همه را به دستان شما خیره میکند طراحی و رنگ این ساعت به گونه ای است که با همه تیپ وسلیقه (اسپرت، رسمی..........) به راحتی ست میشود این ساعت در دو رنگ نقره ای و طلایی ارئه میشود و صفحه . . .

     شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۰

     ریموت کنترل با برد بالا
     شرکت مهندسی بهروز الکترونیک بار دیگر گامی نوین در صنعت تکنولوژی برداشته و اقدام به تولید ریموت کنترلر با برد بالا کرده است. با استفاده از این دستگاه شما قادر خواهید بود از فاصله ی چند کیلومتری دستگاه های خود را در دست بگیرید. استفاده جهت کشاورزان: با استفاده از این دستگاه می تون در هر نقطه ای از زمین کشاو . . .

     شنبه، ۲۶ شهريور ۱۳۹۰

     03824233959
     کمربند لاغری Belt Massage
     . . . می شود. به ماهیچه های بدن خاصیت ارتجاعی می بخشد و البته شما را جوان تر نشان خواهد داد. دستورالعمل : 1- ابتدا آداپتور را به کمربند ماساژ وصل کنید و سپس آداپتور را به برق متصل کنید. 2- کمربند را به نقطه ای از بدن که احتیاج به ماساژ دارد ببندید. 3- Vibrate : درحالت stand by دکمه ویبره را یک بار فشار دهید. کمربند شروع به لرزیدن می کند. در همان حال اگر دکمه ویبره را بار دیگر فشار دهید کمربند از حالت لرزیدن می ایستد. 4- Up : درحالت ویبره اگر دکمه up را یک بار فشار دهیدسرعت لغزش افزایش پیدا می کند و درهر بار فشار دادن دکمه این سرعت افزایش بیشتری خواهد داشت و این افزایش تا ش . . .

     شنبه، ۲۶ شهريور ۱۳۹۰

     02177819240
     نرم افزار حسابداری ویژه شرکتهای ساختمانی
     . . . اسبه سود وزیان هرپروژه -امکان چاپ و گزارش بر اساس: - ریز هزینه های انجام شده در هرپروژه به تفکیک گروه های هزینه ها - مقدار مواد مصرفی هرپروژه - میزان پرداخت به پیمانکاران جزء به تفکیک پروژه وپیمان - گردش و مانده حساب اشخاص به تفکیک پروژه امکانات عمومی : - امکان تعریف انبارهای نامحدود و سیستم انتقال کالا از انبار به انبار دیگر - امکان تعریف شرکتها , فروشگاههای متعدد - طبقه بندی حسابها تا شش سطح ( گروه , کل , معین , گروه تفضیلی , تفضیلی و تفضیلی 2 ,( تفضیلی های شنا ور)) - امکان تعریف 5 سطح قیمت فروش کالا و نسبت دادن به مشتریان خاص و تعیین 5 سطح درصد تخفی . . .

     چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

     0511-8409434
     نرم افزارحسابداری شن شویی
     . . . ساده و آسان - یک سال خدمات رایگان امکانات اختصاصی شن شویی ها : - امکا ن ارتباط برنامه حسابداری با باسکول - امکان محاسبه و درج وزن خالی و پر کامیون ها در فاکتور - صدور فاکتور سریع وآسان - امکان درج مشخصات کامیون حمل کننده و گزارشات مربوط به آن امکانات عمومی : - امکان تعریف انبارهای نامحدود و سیستم انتقال کالا از انبار به انبار دیگر - امکان تعریف شرکتها , فروشگاههای متعدد - طبقه بندی حسابها تا شش سطح ( گروه , کل , معین , گروه تفضیلی , تفضیلی و تفضیلی 2 ,( تفضیلی های شناور)) - امکان تعریف 5 سطح قیمت فروش کالا و نسبت دادن به مشتریان خاص و تعیین 5 سطح درصد تخفی . . .

     چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

     0511-8409434
     حمل و نقل بار باستان بار،حمل بار با کارگران ورزیده
     حمل و نقل بار باستان بار ، حمل بار با کارگرن ورزیده کامیون و وانت متخصص در حمل مبلمان و اثاثیه منزل و کالاهای تجاری و اداری با بسته بندی و بیمه شهر و شهرستان بسته بندی برای صادرات خارج از کشور

     سه شنبه، ۱۷ فروردين ۱۳۸۹

     02166921112
     حمل و نقل بار، جت اسکی، سیمان، ایزوگان
     حمل و نقل بار، جت اسکی، سیمان، ایزوگام حمل بار برادران بزرگ زاده، حمل بار، جت اسکی نخاله ساختمانی،سیمان ایزوگام، اثاثیه منزل حمل و نقل زمینی انواع بار به سراسر کشور حمل بار توسط انواع تریلی حمل و نقل جابجایی انواع بار ترانزیت

     شنبه، ۱۸ شهريور ۱۳۹۱

     حمل و نقل نوربار یزد
     حمل و نقل نوربار یزد حمل خرده بار به تمام نقاط کشور تخلیه بار (انبار خرده بار) قبول حمل کالای تجاری شرکتها و کارخانجات و صنوف تجاری به اقصی نقاط کشور خرده بار ، عمده ، دربستی ، قرارداد پیمانکاری حمل کالا از تهران و حومه ، بار های خاص

     سه شنبه، ۷ شهريور ۱۳۹۱

     یزد -پایانه بار- غرفه 20 03517213727
     سریع ترین و مطمئن ترین وانت بار
     سریع ترین حمل و نقل بار خود را را از ما بخواهید . وانت بار آماده همکاری با موسسات وادارجات

     يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

     09329080111
     فروش کمپرسور فشار قوی
     شرکت اطلس کمپرسورکارا تامین کننده انواع کمپرسور های تنفسی و فشار قوی در ایران و نماینده رسمی کمپرسور باور در ایران 200 بار 300 بار 400 بار 02144524811 کمپرسور تنفسی ، کمپرسور باور ، کمپرسور فشار قوی ، کمپرسور غواصی ، کمپرسور تنفسی باور ، کمپرسور باور آلمان ، ، نمایندگی کمپرسور باور آلمان، کمپرسور 200 بار،کمپرسور 300 بار،کمپرسور400 بار Bauer compressor ,breathing air compressor -کمپرسور تنفسی ،کمپرسور باور

     سه شنبه، ۳ دي ۱۳۹۲

     02144524811
     فروش بهترین میوه ایرانی
     فروش میوه بدون واسطه از میدان مرکزی میوه و تره بار بزرگ تهران ( بزرگ ترین میدان میوه و تره بار ایران) آماده همکاری با شرکت های صادرات میوه . فروش میوه عمده ( 50 تن با بالا) فروش میوه خرده(1تن به بالا) آماده همکاری با میادین میوه و تره بار شهرستان ها گروه سیتو با دو دهه فعالیت در زمینه کشت و فروش میوه , تولید سینی های نشاء , سبد ها . . .

     يكشنبه، ۱۹ تير ۱۳۹۰

     09380432086
     تخلیه بار از کشتی و بارگیری شرکت شاهین طلایی کیش
     شرکت شاهین طلایی کیش انجام کلیه خدمات تخلیه بار از کشتی و بارگیری بندر گاه داخل جزیره کیش کار تخلیه و بار گیری توسط جرثقیل و لیفتراک و کارگر جابجایی بار شما در کم ترین زمان ممکن

     شنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۱

     07644424211
     شرکت حمل و نقل هانی بار
     شرکت حمل و نقل هانی بار حمل بار از کرمان به تمامی نقاط کشور بهمراه بیمه و ترانزیت

     دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۱

     0
     حمل بار
     حمل بار و كالا حمل بار با پیکان وانت مسقف حمل بار با وانت چادر دار به تمام نقاط کشور با کمترین قیمت و در سریعترین زمان با قیمت مناسب وکمتر از قیمت باربری های ایران حوالی جاده مخصوص ، جاده قدیم ، ازادی حتی روزهای تعطیل (بدون تعطیلی)

     سه شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱

     vanetbar20.blogfa.com 09191566672
     شرکت حمل و نقل آوا بار سپاهان اصفهان
     شرکت حمل و نقل آوا بار سپاهان اصفهان شرکت سهامی خاص با شماره ثبت 14743 سال تاسیس 1378 حمل و نقل کالا به سراسر کشور حمل و نقل بار در اصفهان حمل و نقل کالا در اصفهان حمل بار با تمام ایران حمل بار در اصفهان

     چهارشنبه، ۳ ارديبهشت ۱۳۹۳

     جاده دولت آباد ، کیلومتر 9 03125836742
     حمل بار شهر سبز جزیره کیش
     حمل بار شهر سبز جزیره کیش حمل و نقل بین المللی کالا و بار به سراسر جهان

     شنبه، ۱۷ تير ۱۳۹۱

     حمل بار با وانت
     حمل بار و كالا حمل بار با پیکان وانت مسقف حمل بار با وانت چادر دار به تمام نقاط کشور با کمترین قیمت و در سریعترین زمان با قیمت مناسب وکمتر از قیمت باربری های ایران حوالی جاده مخصوص ، جاده قدیم ، ازادی حتی روزهای تعطیل (بدون تعطیلی)

     سه شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱

     جنت بار ، اتوبار ، حمل و نقل بار ، اثاث کشی
     جنت بار ، اتوبار ، حمل و نقل بار ، اثاث کشی بار بری - اتو بار جنت آباد باربری - حمل ونقل یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین موسسات حمل و نقل اثاثیه منزل و لوازمات اداری و تجاری و . .. دارای کامیون های مجهز و همچنین کارگران ماهر و ورزیده جهت حمل و جابجایی اثاثیه و ملزومات - یخچال ساید بای ساید و گاو صندوق و غیره . آماده حمل بار به شهر و شهرستان بصورت تمام وقت با کادری مجرب با بیمه و بسته بندی با قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. تضمینی بسته مخصوص حمل رختخواب - کارتن حمل لباس بسته بندی اثاثیه منزل کارگر (خانم - آقا)

     يكشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۱

     02144601595
     جهان گستر بار مبارکه
     جهان گستر بار مبارکه شرکت حمل و نقل بار جهان گستر مبارکه شماره ثبت : 691 حمل کالا به تمام نقاط کشور با جدید ترین امکانات و تجهیزات حمل و نقل

     دوشنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۰

     مبارکه ، پایانه حمل و نقل کالا ، غرفه 14 B 03355264240
     فروشگاه اینترنتی و تلفنی میوه و تره بار میدان بزرگ تره بار تبریز
     بصورت مستقیم و به قیمت میدان تره بار خرید نمائید و در مقصدتان تحویل گرفته و سپس حساب آن را برابر فاکتور پرداخت نمائید.-قیمت واقعی

     چهارشنبه، ۲۵ دي ۱۳۹۲

     4245450
     حمل بار از ایتالیا
     حمل بار از ایتالیا ترانزیت خارجی کالا شرکت حمل و نقل بین المللی تهران مارین در زمینه حمل گروپاژ ، حمل بار از ترکیه ، حمل بار از آلمان ، حمل بار از ایتالیا ، حمل بار از سوئیس ، حمل بار از هلند ، حمل بار از گرجستان ، حمل بار از ازبکستان ، حمل بار از کشور های اروپایی و آسیایی و آمریکای . . .

     سه شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۲

     نرسیده به میدان ولیعصر ، خ دمشق ، خ شهید مظفر ، پ188 ، ط 6 ، واحد 62 02188940742
     حمل بار از آلمان
     حمل بار از آلمان ترانزیت خارجی کالا شرکت حمل و نقل بین المللی تهران مارین در زمینه حمل گروپاژ ، حمل بار از ترکیه ، حمل بار از آلمان ، حمل بار از ایتالیا ، حمل بار از سوئیس ، حمل بار از هلند , حمل بار ازگرجستان ,حمل بار از ازبکستان ، حمل بار از کشور های اروپایی و آسیایی و آمریکایی فعا . . .

     سه شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۲

     نرسیده به میدان ولیعصر ، خ دمشق ، خ شهید مظفر ، پ188 ، ط 6 ، واحد 62 02188940742
     حمل و نقل زمینی سیسنگان
     حمل و نقل زمینی سیسنگان حمل و نقل انواع بار به سراسر کشور حمل و نقل و جابجایی انواع بار ترانزیت حمل بار توسط انواع تریلی

     شنبه، ۱۸ شهريور ۱۳۹۱

     سیرجان ، جاده فرودگاه ، جنب درب خروج گمرک ، پایانه حمل و نقل ، لاین A . غرفه 10 03454227019
     حمل بار ترکیه - حمل بار گرجستان - حمل و نقل بین المللی
     ترانزیت خارجی کالا شرکت حمل و نقل بین المللی تهران مارین در زمینه حمل گروپاژ ,حمل بار از ترکیه , حمل بار از آلمان , حمل بار از ایتالیا , حمل بار از سوئیس, حمل بار از هلند , حمل بار ازگرجستان ,حمل بار از ازبکستان ,حمل بار از مصر, حمل بار از کشور های اروپایی و آسیایی و آمریکایی فعالیت می کند شرکت حمل و نقل بین المللی تهران مارین با بیش ازنیم قرن سابقه درخشان در زم . . .

     سه شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۲

     نرسیده به میدان ولیعصر ، خ دمشق ، خ شهید مظفر ، پ188 ، ط 6 ، واحد 62 02188940742
     اپیلاسیون بدون درد برای اولین بار در کرج
     انجام انواع اپیلاسیون (معمولی - کلاسیک - wax - گیاهی) بدن و صورت با مواد اورجینال اسپانیایی و پک 1 بار مصرف در محیطی شیک و تمیز اپیلاسیون بدون درد برای اولین بار در کرج

     دوشنبه، ۱ ارديبهشت ۱۳۹۳

     02632214853
     حمل بار با وانت چادر دار به تمام نقاط کشور
     حمل بار و كالا حمل بار با پیکان وانت مسقف حمل بار با وانت چادر دار به تمام نقاط کشور با کمترین قیمت و در سریعترین زمان با قیمت مناسب وکمتر از قیمت باربری های ایران حوالی جاده مخصوص ، جاده قدیم ، ازادی حتی روزهای تعطیل (بدون تعطیلی)

     سه شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱

     تهران
     حمل بار به تمام نقاط ایران توسط وانت
     حمل بارهای شما از قبیل خشکه بار و لورازم منزل و مسالح ساختمانی با نازلترین قیمت

     يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

     09133590147
     حمل سریع بار شما به تمام نقاط کشور
     قبول حمل سریع کالا به تمام نقاط کشور با کامیونت ایسوزو با ظرفیت 3تن(حمل کالاهای تره بار و خشک بار )آماده با همکاری تمام اورگانهای دولتی و خصوصی کشور

     يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

     09133278125
     ارزان بار مجهزترين موسسه حمل بار و لوازم منزل
     مجهز ترين موسسه حمل بار و لوازم منزل با کارگران ورزيده و بيش از 20 سال سابقه کار مفيد در صنعت حمل و نقل ايران بصورت شبانه روزي و بدون تعطيلي تهران و شهرستان ها انواع کاميون و وانت با کارگران ورزيده

     شنبه، ۳ ارديبهشت ۱۳۹۰

     میدان انقلاب،خیابان کارگر 02188877688
     حمل بار از گرجستان
     حمل بار از گرجستان ترانزیت خارجی کالا شرکت حمل و نقل بین المللی تهران مارین در زمینه حمل گروپاژ ,حمل بار از ترکیه , حمل بار از آلمان , حمل بار از ایتالیا , حمل بار از سوئیس, حمل بار از هلند , حمل بار ازگرجستان ,حمل بار از ازبکستان حمل بار از کشور های اروپایی و آسیایی و آمریکایی فعالیت . . .

     سه شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۲

     نرسیده به میدان ولیعصر ، خ دمشق ، خ شهید مظفر ، پ188 ، ط 6 ، واحد 62 02188940742
     حمل بار از ترکیه
     حمل بار از ترکیه ترانزیت خارجی کالا شرکت حمل و نقل بین المللی تهران مارین در زمینه حمل گروپاژ ، حمل بار از ترکیه ، حمل بار از آلمان ، حمل بار از ایتالیا ، حمل بار از سوئیس ، حمل بار از هلند , حمل بار از گرجستان ,حمل بار از ازبکستان ، حمل بار از کشور های اروپایی و آسیایی و آمریکایی فع . . .

     پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲

     نرسیده به میدان ولیعصر خ دمشق خ برادران مظفر پ 188 ط 6 واحد 62 02188940742
     فریت ، ارسال لوازم منزل و بار به خارج از کشور
     فریت ، ارسال لوازم منزل و بار به خارج از کشور شرکت پادمیرا راه با بیش از 30 سال تجربه در امور حمل و نقل بین المللی و با استفاده از کادری مجرب ، مراحل فریت یا ارسال بار شما به خارج از کشور را (اروپا، کانادا،امریکا،استرالیا و...) به شرح ذیل خلاصه می نماید: 1- بسته بندی کلیه لوازم منزل مانند مبلمان، ظروف شکس . . .

     سه شنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۰

     02188501287
     شهران بار
     شهران بار آماده ارائه خدمات باربری به هر نقطه از ایران با انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین و بیمه نامه معتبر

     دوشنبه، ۲۳ آذر ۱۳۸۸

     05117232000
     موسسه حمل و نقل افرا بار تبریز
     حمل مبلمان اثاثیه منزل و بار اداری صنعتی و تجاری مجهز به انواع کامیون و کامیونت کفی چادری و انواع وانت در استان آذر بایجان شرقی و از آذربایجان شرقی به سراسر کشور بمدیریت : حضرتی آدرس: تبریز - مارالان شماره تماس: 04115452194 09148871589 09146536233 حمل بار , حمل اثاثیه در تبریز , حمل اسا . . .

     چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۲

     maralan 04115452194
     تولید و چاپ ظروف یکبار مصرف
     شرکت صنایع پلاستیک نگین زنجان تولید و چاپ انواع لیوان های لبنیاتی یک بار مصرف p.p و p.s توسط دستگاه های چاپ 5 رنگ مدیر فنی و اجرایی مهدی کورانی-تولید 3dpanel-تولید 3dpanel-صنایع غذایی-لیوان های یک بار مصرف-ظروف لبنیات-چاپ ظروف یک بار مصرف-تولید ظروف یک بار مصرف-ظروف p.p-ظروف p.s

     سه شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲

     02144336344
     آگهی های ویژه :
     شرکت تولیدی صنعتی مینافام

     فروش سیم بکسل فولادی ، کنفی ، استیل ، روکش دار

     دزدگیر مانتو ، قیمت دزدگیر فروشگاهی

     تولید کننده لوله درزدار استنلس استیل در ایران

     دستگاه کشش T180و آدمک چوبی وینگ چون و میت دیواری

     لپ تاب های هسی با قیمت مناسب

     دیزل ژنراتور نمایندگی CUMMINS POWER

     منبت cnc ، دستگاه منبت سی ان سی ، ماشین آلات سی ان سی

     سقف های عرشه فولادی هدیش بتن شیراز

     درب اتوماتیک در کیش

     فروش انواع پنکه ، گیرنده تلویزیونی دیجیتال

     نماینده رسمی فروش پارکت kronotex کشور آلمان

     دریافت فکس از طریق (Tolue CRM) مبتنی بر سیستم VOIP

     تولید لامپ های ال ای دی

     حمل و نقل آشنا بار حمل کالا به سراسر کشور

     طراحی و ساخت سکوبندی آزمایشگاه ، تولید هودهای آزمایشگاهی ، تجهیز آزمایشگاه

     مدیریت ارتباطات درون سازمانی

     فروش و پرورش بوقلمون محمودی

     توزیع تماس از طریق سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان طلوع (Tolue CRM)

     شناسایی شماره تلفن مشتریان از طریق سیستم VOIP مبتنی بر نرم افزار مدیریت ارتباط

     آموزش فوق تخصصی دوربین مدار بسته و روش انتقال تصویر

     آموزش تعمیرات ایسیو ماشین ECU Repair

     دوره های تخصصی آموزش انواع باکس در آموزشگاه تعمیرات موبایل

     garrett پیشرفته ترین فلزیاب امنیتی دنیا-گیت بازرسی

     آموزش نصب درب اتوماتيک (درب پارگینک)

     آموزش تخصصی تعمیرات ECU

     برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Yahoo" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

     برای ورود مستقیم به نتایج Google اینجا کلیک کنید
     برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Google" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

     برای ورود مستقیم به نتایج Yahoo اینجا کلیک کنید

     Home  |  Advertise with Us  |  About Us  |   Rss

     تبلیغ رایگان و ویژه - تبلیغات رایگان -درج آگهی رایگان ، ویژه و ستاره‌دار - آگهي رايگان - تبليغات رايگان اينترنتي     تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
     هفت گردون مسئولیتی در قبال مطالب عنوان شده در آگهی ها ندارد